این شرکت در مورد عواقب آن هشدار می دهد: گزارش، سرمایه گذاران خطرپذیر از نجات Zipmex جان سالم به در می برند


V Venture، زیرمجموعه یک شرکت حمل و نقل تایلندی، پرداخت ۱۰۰ میلیون دلاری خرید صرافی مشکل دار رمزنگاری را از دست داد.

صرافی ارزهای رمزنگاری شده Zipmex گزارش شده است که آخرین پرداخت را تحت قرارداد خرید خود با شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر V Venture دریافت نکرده است. صرافی نامه ای به شرکت ارسال کرد و هشدار داد که بدون آن پول باید شروع به انحلال یکی از واحدهای خود کند.

طبق گزارش بلومبرگ، پرداخت 1.25 میلیون دلاری برای تامین سرمایه در گردش به صرافی مستقر در سنگاپور در نظر گرفته شده بود و در تاریخ 23 مارس موعد مقرر بود. Zipmex در نامه ای به V Venture اعلام کرد که اگر جریان نقدی وجود نداشته باشد، باید انحلال واحد Zipmex Technology را آغاز کرده و پرداخت حقوق و دستمزد را متوقف کند.

در این نامه افزوده شد که حقوق واحدهای زیپمکس در تایلند، سنگاپور و اندونزی همچنان در حال پرداخت است. Zipmex در استرالیا نیز فعالیت دارد.

مرتبط: پلت فرم دارایی دیجیتال Zipmex با Visa در آسیا و اقیانوسیه شریک است

پرداخت از دست رفته چهارمین پرداخت از سوی V Venture، یکی از شرکت های تابعه شرکت حمل و نقل تایلندی Thoresen Thai Agencies با دفاتر در تایلند و ایالات متحده خواهد بود. Zipmex و V Venture در ماه دسامبر به توافق رسیدند تا شرکت سرمایه گذاری پس از مذاکرات طولانی، بورس را خریداری کند.

Zipmex در ماه ژوئیه پس از شکست توافق برای خرید آن توسط Coinbase، برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. این صرافی به دلیل قرار گرفتن در معرض Babel Finance با مشکلات نقدینگی مواجه بود که طبق گزارش‌ها 48 میلیون دلار به Zipmex بدهکار بود و برداشت‌ها را در ژوئن به حالت تعلیق درآورد. Zipmex همچنین 5 میلیون دلار در معرض درجه سانتیگراد قرار داشت. در ماه فوریه، او به سرمایه گذاران پیشنهاد داد که تمام برداشت ها را بازگردانند.

Zipmex در ماه آگوست سه ماه از اعتبار طلبکاران حمایت کرد. معامله دسامبر V Venture باعث تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند شده است. او در گذشته با این آژانس اختلاف داشته است.

با توجه به CoinMarketCap، توکن Zipmex از 0.1029 دلار در 23 مارس به 0.057 دلار در زمان نوشتن این مقاله کاهش یافت.

نه Zipmex و نه V Venture بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مجله: جاستین سان در مقابل. SEC، Do Kwon دستگیر شد، 180 میلیون بازیکن به بازی Polygon: Asia Express گوش می دهند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *