ونزوئلا تاسیسات و صرافی های ماینینگ کریپتو را در بحبوحه تحقیقات فساد تعطیل می کند


به گفته دفتر دادستان کل ونزوئلا، مقامات دولتی عملیات نفتی موازی را با کمک بخش ملی رمزنگاری انجام می دادند.

تامین کننده انرژی ونزوئلا تاسیسات استخراج کریپتو در سراسر کشور را به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد بخش ملی رمزنگاری خود و تحقیقات مداوم فساد در شرکت نفت این کشور تعطیل کرده است.

راستی گزارش های رسانه های محلی، شرکت های استخراج کریپتو و توییت ها تاسیسات معدنی در ایالت های لارا، کارابوبو و بولیوار، از سوی انجمن ملی ارزهای دیجیتال ونزوئلا، اخیرا بسته شده است. مشخص نیست که چه تعداد از شرکت های رمزنگاری تحت تأثیر قرار گرفته اند. برخی از صرافی های رمزنگاری نیز سفارش برای توقف عملیات

گمان می رود که تعطیلی تاسیسات استخراج کریپتو بخشی از تحقیقات فساد جاری است که شرکت نفت PDVSA ونزوئلا و بخش رمزنگاری این کشور را درگیر می کند.

در 25 مارس، تارک ویلیام ساب، دادستان کل ونزوئلا، این ادعا را فاش کرد که مقامات دولتی در حال انجام عملیات نفتی موازی با کمک بخش ملی رمزنگاری هستند. ساب ثبت شده است از توییتر:

این شبکه از یک مجتمع تجاری برای مشروعیت بخشیدن به سرمایه حاصل از فروش از طریق خرید دارایی های رمزنگاری شده، شخصی و املاک و مستغلات استفاده کرد.

به گفته ساب، حداقل 10 نفر در ارتباط با این تحقیقات دستگیر شده اند، از جمله جوسلیت رامیرز کاماچو، که اداره کریپتو را از زمان تاسیس آن در سال 2018 رهبری کرده و بر قوانین مالیاتی کریپتو و ارز دیجیتال پترو کشور نظارت دارد. بر اساس گزارش های قبلی، کاماچو در 17 مارس در جریان تحقیقات دستگیر شد.

از ژوئن 2020، کاماچو در فهرست افراد تحت تعقیب ایالات متحده قرار دارد. در آن زمان، تحقیقات امنیت داخلی برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری مافوق پترو شود، تا 5 میلیون دلار جایزه تعیین کرد. مقامات ادعا کردند که رامیرز “روابط عمیق سیاسی، اجتماعی و اقتصادی” با مافیای مواد مخدر مظنون از جمله طارک الایسامی معاون سابق رئیس جمهور ونزوئلا دارد.

نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا، با صدور فرمانی در 17 مارس، تغییر ساختار سازمان ملی نظارت بر دارایی‌های رمزنگاری را اعلام کرد. دولت مادورو مدعی شد که هدف از این تصمیم، از جمله دلایل دیگر، محافظت از شهروندان این کشور در برابر اثرات منفی تحریم‌های اقتصادی است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *