Vauld از دادگاه برای تغییر ساختار هیئت مدیره مجوز می گیرد


صرافی کریپتو مستقر در سنگاپور از آگوست 2022 مراحل ورشکستگی را پشت سر گذاشته است.

صرافی ارز دیجیتال Vauld مستقر در سنگاپور که از آگوست 2022 در مراحل ورشکستگی قرار دارد، گفت که مجوز دادگاه را برای تغییر ساختار هیئت مدیره خود دریافت کرده است. مدیریت ارشد جدید روند بازیابی شرکت را رهبری خواهد کرد.

در 24 آگوست، دارشان باتیجا، یکی از بنیانگذاران Vauld روشن شد او در X (توئیتر سابق) گزارش داد که طرح تسویه حساب شرکت در دادگاه سنگاپور تصویب شده است. بر اساس برنامه، یک مدیرعامل جدید، یک نماینده طلبکار و یک مدیر برنامه جایگزین هیات مدیره فعلی خواهند شد.

این پلتفرم همچنین بررسی های شناخت مشتری (KYC) را برای مشتریان فعلی که نیاز به ارسال مجدد اسناد تأیید دارند، مجدداً راه اندازی کرده است. در آگوست 2022، مجری قانون هند 46.4 میلیون دلار از Flipvolt Technologies، شعبه هند Vauld، به دلیل اتهامات پولشویی ضبط کرد.

مرتبط با: یکی از بنیانگذاران 3AC پس از شواهدی مبنی بر شهروندی سنگاپور از اتهامات افترا پاک شد

Vauld در ژوئیه 2022 گزینه های برداشت مشتریان خود را به دلیل شرایط نامطلوب بازار و “عجله بانکی” دو هفته ای که هزینه برداشت 200 میلیون دلاری داشت، مسدود کرد. این شرکت به زیان های مرتبط با کاهش قیمت ارزهای دیجیتال اصلی و قرار گرفتن در معرض استیبل کوین UST اشاره کرد که در می 2022 سقوط کرد.

در آگوست 2022، یک مهلت سه ماهه برای توسعه طرح بازسازی صادر شد. این طرح خرید وام دهنده رمزنگاری نکسو مستقر در سوئیس را پیشنهاد می کرد، اما در ژانویه 2023، دفتر Nexo توسط مجریان قانون مورد حمله قرار گرفت و مذاکرات متوقف شد.

در همان ماه، دادگاه سنگاپور یک دوره دیگر حمایت از طلبکار را دریافت کرد که در فوریه تمدید شد. این شرکت حدود 400 میلیون دلار به طلبکاران خود بدهکار است که عمدتاً از پول سپرده گذاران فردی است.

مجله: صرافی های کریپتو واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *