متیو سیگل از VanEck پیش بینی می کند که اتریوم به 22000 دلار برسد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

متیو سیگل، رئیس تحقیقات دارایی‌های دیجیتال در VanEck، پیش‌بینی جسورانه‌ای دارد مبنی بر اینکه قیمت اتریوم (ETH) تا سال 2030 به 22000 دلار خواهد رسید. پیش‌بینی‌های سیگل با بهبود اخیر بازار که شاهد بازگشت قیمت اتریوم به منطقه 3500 دلاری بود، مطابقت دارد.

متیو سیگل نوآوری را به پیش بینی اتریوم خود اضافه می کند

پیش‌بینی صعودی Sigel در گزارش پیشگامانه VanEck ETH 2030 منتشر شد. با توجه به جزئیات، VanEck سناریوی صعودی برای اتریوم را با قیمت 154000 دلار، یک مورد پایه را با قیمت 22000 دلار و یک سناریوی خرس را با قیمت 340 دلار شناسایی کرد.

مرتبط با

هنگام باز کردن گزارش در مصاحبه بانکلس، سیگل تأکید کرد که اتریوم باید به 70 درصد از سهم بازار در تمام بلاک چین های لایه 1 برسد تا به قیمت پایه 22000 دلاری برسد. برای ارائه زمینه، او اشاره کرد که سهم بازار اتریوم در سال گذشته 58 درصد بود. این سهم بازار از هزینه های پرداخت شده توسط کاربران است. بر این اساس، او تاکید کرد که نقشه راه مقیاس‌پذیری اتریوم باید بهبود یابد تا افراد بتوانند از راه‌حل‌های لایه ۲ استفاده کنند.

سیگل گفت که این شرکت نسبت به اتریوم و اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر صعودی تر می شود. او این را در پاسخ به سؤالاتی در مورد اینکه چرا VanEck پیش‌بینی موارد پایه اتریوم را از ۱۱۰۰۰ دلار در سال قبل اصلاح کرد، گفت. او همچنین گفت که این تغییر بر اساس انتظارات از شتاب در بازار افزایشی فعلی پس از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

مشارکت VanEck در رمزارزها

سیگل اضافه کرد که اتریوم یک دارایی مولد است که به هر کسی اجازه می‌دهد با کارمزد کمتر، ویترینی را در شبکه خود باز کند. او گفت VanEck نرخ نفوذ کلی برای پایگاه های داده منبع باز را افزایش داده است. در مجموع، این شرکت انتظار دارد 7 درصد از برنامه های مالی فعلی از این پایگاه های داده باشد.

مرتبط با

سیگل توضیح داد که این گزارش به دلیل تأیید اخیر صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) توسط SEC ایالات متحده ضروری است. سیگل افزود که به طور کلی بازار بزرگتری برای دارایی های درآمدزا نسبت به دارایی های بومی مانند بیت کوین (BTC) وجود دارد. بنابراین، او اظهار داشت که بازار اتریوم می تواند در عرض یک دهه بزرگتر از بیت کوین باشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید