VanEck پس از ادعای اینکه ترجیح می دهد بیت کوین بخرد و نگه دارد کمپین رسانه ای را راه اندازی کرد.


این آگهی تقریباً دو هفته پس از آن منتشر شد که مدیر دارایی گفت که هزینه فرصت تبلیغات برای تشویق سرمایه گذاری بیت کوین «بالا» است.

مدیر دارایی VanEck، که یک برنامه در حال انتظار برای یک صندوق نقدی قابل معامله بیت کوین (BTC) با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دارد، یک آگهی تبلیغاتی طرفدار کریپتو راه اندازی کرده است.

VanEck در پست 29 دسامبر در X (توئیتر سابق) گفت. راه اندازی شد ویدیوی “Born to Bitcoin” که به صراحت از یک محصول معامله شده در مبادلات BTC پشتیبانی نمی کند. این آگهی تقریباً دو هفته پس از مدیر دارایی می آید فوق الذکر او ترجیح می دهد بیت کوین را بخرد و نگه دارد زیرا هزینه تبلیغات “بالا” است.

تعداد زیادی از مدیران دارایی با برنامه‌های کاربردی محصول مورد معامله BTC یا اتر (ETH) در انتظار SEC، نقاط تبلیغاتی مشابهی را قبل از تایید احتمالی منتشر کرده‌اند. Bitwise بازیگر جاناتان گلداسمیت را برای به تصویر کشیدن شخصیت “جالب ترین مرد جهان” برای تبلیغ بیت کوین در کمپین رسانه ای ماه دسامبر خود استخدام کرد. Hashdex یک نقطه تبلیغاتی راه اندازی کرده است که در آن موارد استفاده از فناوری های نوآورانه مانند رمزنگاری را پیشنهاد می کند.

ادامه مطلب
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید