والکری قبل از راه اندازی ETF از خرید قرارداد آتی اتر عقب نشینی می کند


اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، حدس زد که SEC ممکن است بر Valkyrie فشار آورده باشد تا خرید قراردادهای آتی ETH را تا زمانی که ETF به طور رسمی تایید شود، متوقف کند.

شرکت مدیریت دارایی Valkyrie گفت که منتظر است تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک صندوق قابل معامله در بورس یا ETF با قرار گرفتن در معرض قراردادهای آتی اتر (ETH) را به جای خرید از قبل تایید کند.

Valkyrie در پرونده خود در SEC در 29 سپتامبر گفت که ETF خریدهای خاصی را «تا زمانی که تغییری اعمال نشود» انجام نخواهد داد که منعکس کننده قراردادهای آتی ETH به عنوان استراتژی سرمایه گذاری اصلی آن باشد. این شرکت در 28 سپتامبر به کوین تلگراف گفت که قصد دارد به سرمایه گذاران اجازه دهد تا به اتر و بیت کوین (BTC) تحت ترکیبی از بیت کوین و استراتژی اتر ETF دسترسی داشته باشند و خریدها قبل از راه اندازی آن در هفته اول اکتبر برنامه ریزی شده است.

‘[T]این صندوق موقعیت های موجود در قراردادهای آتی اتریوم را حذف خواهد کرد.

Cointelegraph با Valkyrie تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. مشخص نیست چه چیزی ممکن است منجر به تغییر موقعیت شرکت در کمتر از 24 ساعت شده باشد. Valkyrie در ماه آگوست برای فهرست کردن یک ETF آتی اتر در بورس Nasdaq به SEC پرونده داد، اما تنظیم کننده تصمیمی در مورد تغییر قانون پیشنهادی که به وسیله سرمایه گذاری اجازه می دهد، نگرفت.

مرتبط با: Ether را وارد کنید: VanEck دو تبلیغ ETF را قبل از راه اندازی احتمالی دوشنبه منتشر می کند

انتظار می رود چندین ETF که در معرض قراردادهای آتی اتر هستند، از جمله VanEck، Bitwise و ProShares، در هفته اول اکتبر معاملات خود را آغاز کنند. با این حال، SEC تصمیم خود را در مورد پیشنهاد BTC ETF از Valkyrie در 28 سپتامبر و همچنین پیشنهادات BlackRock، Invesco و Bitwise را به تعویق انداخت.

تاخیرها هفته‌ها قبل از مهلت‌های ETF برنامه‌ریزی شده SEC رخ داده است. بسیاری گفته اند که تنظیم کننده در واکنش به تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده عمل کرده است. اعضای کنگره باید لایحه ای را برای تأمین مالی دولت برای سال مالی آینده تا 30 سپتامبر ارائه کنند تا جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، آن را به قانون امضا کند.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید