Validation Cloud 5.8 میلیون دلار از VC های برتر جمع آوری می کند


این پلتفرم یک پلتفرم جهانی سریع، مقیاس‌پذیر و هوشمند ارائه می‌دهد که شامل ابزارهایی برای staking، گره‌های API و استخراج داده‌های خام است.

Validation Cloud دور مالی خود را با جمع آوری 5.8 میلیون دلار تکمیل کرد

ارائه دهنده زیرساخت Web3 Validation Cloud از تکمیل اولین دور تأمین مالی خارجی خود خبر داد. در بیانیه رسمی کل وجوه خالص جمع آوری شده 5.8 میلیون دلار عنوان شده است.

این دور توسط سرمایه گذاران باتجربه آمریکایی Cadenza Ventures رهبری شد. این کمپین مالی همچنین از یک سندیکای جهانی که شامل شرکت‌های برجسته‌ای مانند Blockchain Founders Fund، Blockcelerate، Blockwall، Side Door Ventures، Metamatic، GS Futures و AP Capital می‌شود، کمک‌هایی دریافت کرد.

الکس نواکا، یکی از بنیانگذاران Validation Cloud، بر اهمیت دور تامین مالی برای توسعه فناوری و فرآیند بازاریابی این پلت فرم تاکید کرد:

Validation Cloud نیاز حیاتی به زیرساخت های مقیاس پذیر و سازگار را برای پیوستن به هجوم سازمان هایی که Web3 را اتخاذ می کنند، تشخیص داد. ما مفتخریم که با سرمایه گذاران جهانی خود که در حال تسریع پذیرش پلت فرم Validation Cloud توسط شبکه های رویایی، سازندگان و مدیران دارایی در سراسر جهان هستند، شریک شویم.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، در نوامبر 2023، Validation Cloud پیشنهاد سهام خود را به عنوان یک سرویس برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرد.

این محصول اتریوم (ETH) و همچنین توزیع بر اساس تقاضا، اتوماسیون پاداش مبتنی بر قرارداد هوشمند و امنیت SOC2 را فعال کرد.

راه حل های زیرساختی را برای Web3 بهینه سازی کنید

کومار دنداپانی، شریک مدیریت Cadenza از چشم انداز و پیشرفت تیم Validation Cloud تا کنون هیجان زده است:

ما در هیچ شرکتی در Cadenza سرمایه گذاری نمی کنیم. ما در آینده فناوری های متحول کننده سرمایه گذاری می کنیم. نقش پیشگام Validation Cloud در Proof-of-Stake و پیگیری بی وقفه آنها برای نسل بعدی زیرساخت Web3 آنها را به عنوان یک رهبر در فضای Web3 متمایز می کند. Cadenza مفتخر است که این دور را رهبری می کند و از ماموریت Validation Cloud برای پر کردن شکاف بین مشاغل سنتی و قدرت گسترده Web3 پشتیبانی می کند.

Validation Cloud که توسط پیشگامان اثبات فضای سهام تأسیس شده است، تیم خود را با اپراتورهای بسیار باتجربه که مقیاس وسیعی برای Uber، Workday، Deloitte، Citadel، Morgan Stanley، Binance، Crypto.com، Figure، R3 و موارد دیگر ساخته اند، رشد داده است. . این شرکت ابتدا خود را به عنوان استعداد، با پایگاه کارکنان جهانی خود تعریف می کند.

Validation Cloud به دلیل همکاری نزدیک با شبکه ها در مراحل اولیه توسعه و پشتیبانی از اکوسیستم های کاربر با بهترین زیرساخت در کلاس، شهرت خوبی دارد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید