موارد استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو، شماره 1: بهترین ارز برای هوش مصنوعی کریپتو است


بدون استفاده از موارد بیهوده و بدون ظرافت برای هوش مصنوعی و رمزنگاری: جرمی آلیار و ChatGPT می گویند ارز رمزنگاری ارز انتخابی برای عاملان هوش مصنوعی مستقل است.

برای هر پروژه بلاک چین واقعی که از هوش مصنوعی در تلاش برای ایجاد دنیایی بهتر استفاده می کند، مانند Singularity.net دکتر بن گورتزل، 100 سکه مانند AI Doge وجود دارد که اصطلاحات تبلیغاتی AI و Crypto را برای شلاق زدن توکن ها ترکیب می کند.

ایلیا پولوسوکین، بنیانگذار Near blockchain، که بر روی تحقیق پیشگامانه «همه نیاز دارید توجه است» که منجر به مدل‌های زبانی اصلی مانند ChatGPT و Claude شد، توضیح می‌دهد: «اینها فقط کلمات اصلی هستند.

پولوسوخین، یکی از معدود افرادی در جهان که به همان اندازه که در مورد رمزنگاری اطلاعاتی در مورد هوش مصنوعی دارد، می گوید که اگر تبلیغات تبلیغاتی را نادیده بگیرید، فناوری ها واقعا برای این کار بسیار مناسب هستند.

او می گوید بسیاری از چیزهای خاص هم در هوش مصنوعی و هم در Web3 وجود دارد که می توانند از یکدیگر استفاده کنند یا برای یکدیگر مفید باشند.

مجله با Polosukhin، بنیانگذار Framework Ventures، ونس اسپنسر، بنیانگذار MakerDAO، Rune Christensen، ریچارد ما از Quantstamp، رالف Kubli از Casper، و دیگران صحبت کرد تا برخی از موارد استفاده واقعی کمتر و کمتر از هوش مصنوعی را در کریپتو و بلاک چین بررسی کند.

هر روز هفته آینده، یک مورد استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو منتشر خواهیم کرد، از جمله دلایلی که چرا نباید تبلیغات تبلیغاتی را باور کنید.

دوج
AI Doge ترکیبی عالی از هوش مصنوعی و وفادار است.

بهترین ارز برای هوش مصنوعی کریپتو است

همه از Jeremy Allaire، رئیس Circle گرفته تا آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX تا Yat Siu برندهای Animoca، معتقدند ارز دیجیتال ارز انتخابی برای عوامل هوش مصنوعی خواهد بود.

از این گذشته، LLM ها نمی توانند به حساب های بانکی دسترسی داشته باشند، اما می توانند به راحتی با استفاده از کیف پول رمزنگاری سرمایه گذاری شده پرداخت کنند و برای تعامل با منطق قراردادهای هوشمند و پروتکل های DeFi مناسب هستند.

همچنین بخوانید
هفته هنر

اتصال نقاط: جمع گرایی و همکاری در دنیای هنر رمزی

امکانات

WTF در سال 1971 اتفاق افتاد (و چرا اکنون این موضوع بسیار بزرگ است)

با انتقال وجه از کیف پول، افراد می توانند استراتژی ها و قوانین کلی را تعیین کنند و سپس مشاهده کنند که عامل هوش مصنوعی با استفاده از رکورد شفاف روی بلاک چین چگونه عمل می کند.

Allaire می‌گوید هوش مصنوعی و بلاک‌چین‌ها برای یکدیگر ایجاد می‌شوند، با فناوری‌هایی که به قراردادهای ماشینی و اجباری و تبادل ارزش ماشین به ماشین کمک می‌کند.

هیز معتقد است که بیت کوین منطقی ترین سیستم پرداخت برای هوش مصنوعی است، زیرا همیشه در دسترس، دیجیتال و کاملا خودکار است و به هوش مصنوعی اجازه می دهد برای بقای داده ها و قدرت محاسباتی هزینه کند.

با این حال، به نظر می‌رسد هیز فکر می‌کند که هوش مصنوعی تریلیون‌ها سال تا نابودی گرمایی جهان زنده خواهد ماند و بنابراین LLM‌ها بیت‌کوین را انتخاب می‌کنند زیرا می‌توانند توسط روبات‌ها استخراج شوند. بنابراین گاهی اوقات ایده های هیز از او دور می شود.

یات سیو، مدیر اجرایی و بنیان‌گذار برندهای Animoca، یکی دیگر از چهره‌های مطرح صنعت است که معتقد است ارزهای دیجیتال تنها راه منطقی برای تعامل هوش مصنوعی با یکدیگر به عنوان موجودیت‌های مستقل در آینده است.

در آینده، 70 تا 80 درصد تراکنش ها از طریق عوامل هوش مصنوعی مستقل انجام می شود و ماهیت غیرمتمرکز رمزارز آن را به یک تطابق کامل تبدیل می کند.

اما حرف افراد ضعیف را قبول نکنید: ChatGPT همچنین رمزارز را به عنوان ارز ترجیحی خود انتخاب می‌کند، بدون اینکه در این راستا برانگیخته شود.

GPT Crypto

ربات‌های معامله‌گری که می‌توانند کریپتو بخرند و بفروشند در حال حاضر 80 درصد از حجم معاملات را تشکیل می‌دهند و این روبات‌های خودکار فعلی احتمالاً با کارگزاران هوش مصنوعی هوشمند جایگزین می‌شوند. (اما توجه داشته باشید که آزمایش‌های تجاری مبتنی بر Masters مانند Autopilots GPT Portfolio تاکنون نتایج متفاوتی را به همراه داشته است، بنابراین قرار دادن وجوه شما تحت کنترل یک هوش مصنوعی برای مدتی یک پیشنهاد خطرناک خواهد بود.)

اعضای نزدیک به DAO شروع به آزمایش کرده اند که به یک هوش مصنوعی اجازه می دهد تصمیم بگیرد که آیا یک پروژه جدید خاص معیارهای کمک مالی مربوطه را برای تامین مالی مستقل از خزانه داری برآورده می کند یا خیر.

چگونه پرداخت های بیت کوین و کریپتو را به یک عامل هوش مصنوعی اضافه کنیم؟

ادغام پرداخت های رمزنگاری شده با هوش مصنوعی مطمئناً به اندازه کافی آسان است. لایتنینگ لبز مجموعه ای از ابزارهای توسعه دهنده را منتشر کرده است که خرید، فروش و نگهداری بیت کوین را با استفاده از شبکه لایه 2 GPT-4 امکان پذیر می کند. و استارت‌آپ هوش مصنوعی Fewsats قبلاً نماینده‌ای ایجاد کرده است که می‌تواند صورت‌حساب‌های شبکه لایتنینگ را پرداخت کند.

Fetch.Ai همچنین سرویسی را ارائه می دهد که در آن می توانید یک عامل هوش مصنوعی ایجاد کنید که بتواند از طرف شما پرداخت ها را انجام دهد.

ایان دائو لی، بنیانگذار Syndicate.io، اخیراً وبلاگی را منتشر کرده است که در آن جزئیات نحوه استقرار GPT با استفاده از OpenAis API و Syndicates Transaction Cloud را توضیح می دهد که می تواند به طور مستقل پرداخت USDC را از یک کیف پول امن در Base Wrote انجام دهد. شبکه.

همچنین بخوانید
امکانات

حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل

امکانات

ساتوشی ناکاموتو در مجموعه کتاب های مصور مجهز به NFT دنیا را نجات می دهد

او در مورد امکانات این موضوع هیجان زده است. او می‌گوید توانایی هوش مصنوعی برای پرداخت برای چیزها، نگه داشتن چیزهای با ارزش، مبادله ارزش، یا ایجاد چیزهای با ارزش برای خود یا دیگران این است که چگونه هوش مصنوعی به عاملیت واقعی دست می‌یابد.

برخی از جالب‌ترین ایده‌ها نه تنها در صورتی به وجود می‌آیند که واسطه‌های هوش مصنوعی بتوانند از طرف و با افراد، کسب‌وکارها یا سایر واسطه‌های هوش مصنوعی معامله کنند، بلکه اگر واسطه‌های هوش مصنوعی بتوانند چیزهای ارزشمندی را مدیریت کنند و از طرف خودشان معامله کنند.

لی معتقد است که در آینده، عوامل هوش مصنوعی قادر خواهند بود به طور مستقل خرید کنند، امور مالی افراد و سازمان ها را مدیریت کنند، تأییدیه های مالی را شناسایی و توزیع کنند، یا به دنبال افزایش ثروت برای کمک به دیگران باشند.

با این حال، مشخص شد که هوش مصنوعی به اندازه انسان ها با پول خسیس است و کمک بسیار زیادی به مبلغ 3 دلار به سازمان های خیریه کرد.

موسسه خیریه GPT

تبلیغات تبلیغاتی را باور نکنید

در حالی که ممکن است هوش مصنوعی در حال حاضر استفاده از رمزنگاری را آسان‌تر کند، به نظر می‌رسد بانک‌ها مشتاق به استفاده از هوش مصنوعی برای مصارف مختلف هستند و در حال حاضر به طور گسترده از آن برای کشف تقلب‌های مالی استفاده می‌کنند.

شرکت‌های پرداخت مانند Brex در تلاش هستند تا هوش مصنوعی را با حساب‌های بانکی شرکت‌ها ادغام کنند تا به عوامل هوش مصنوعی اجازه دهند در شرایط خاصی مانند هزینه‌های سفر به‌طور خودکار پرداخت کنند.

و تیمی از محققان اخیراً پیش‌چاپی منتشر کردند که در آن توضیح می‌داد که چگونه با موفقیت یک عامل هوش مصنوعی به نام MM-Navigator را آموزش دادند تا بفهمد چگونه می‌تواند یک محصول خاص را در آمازون با بودجه معین جستجو و خریداری کند.

تا زمانی که پرداخت های کریپتو به طور گسترده پذیرفته شود، فیات هنوز در هنگام برخورد با مشاغل دنیای واقعی مزایای زیادی دارد.
نویسنده: Andrew Fenton

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید