USDT در شبکه Tron از حجم روزانه ویزا فراتر رفت: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک نقطه عطف مهم برای بازار ارزهای دیجیتال، تتر (USDT) در شبکه ترون در حجم تراکنش های 24 ساعته از Visa پیشی گرفت.

بر اساس داده های Lookonchain، حجم تراکنش USDT در شبکه Tron به رقم چشمگیر 53 میلیارد دلار در یک روز رسید که از میانگین حجم تراکنش روزانه ویزا 42 میلیارد دلار پیشی گرفت.

غول پرداخت جهانی ویزا در سه ماهه اول سال 2024 حجم تراکنش 3.78 تریلیون دلاری را ثبت کرد. وقتی این رقم تفکیک شود، به طور متوسط ​​حجم معاملات روزانه 42 میلیارد دلار را نشان می دهد.

این نقطه عطف به ویژه با توجه به تسلط تثبیت شده ویزا در صنعت پرداخت قابل توجه است. این امر بر پیشرفت سریع در پذیرش ارزهای دیجیتال و اعتماد روزافزون کاربران به آنها برای انجام معاملات در مقیاس بزرگ تاکید می کند.

مرتبط با

حجم تراکنش قابل توجه Tether (USDT) در شبکه TRON نشان دهنده تغییر در نحوه انتقال ارزش در سطح جهانی است. این روند احتمالاً با درک بیشتر کاربران و مؤسسات از مزایای ارزهای دیجیتال ادامه خواهد یافت.

همانطور که بازار ارزهای دیجیتال به رشد خود ادامه می دهد، نقاط عطف مانند موارد ذکر شده در بالا احتمالاً تکرار می شوند. این نشان می دهد که ارزهای دیجیتال به طور گسترده پذیرفته شده و در تجارت روزانه ادغام می شوند.

در اخبار مرتبط با تتر، تتر هولدینگ، ناشر USDT، بزرگترین استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال، طبق اعلامیه شرکت روز دوشنبه، یک دلار مصنوعی جدید با پشتوانه طلا ایجاد کرده است.

بایننس، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار، امروز نیز اعلام کرد که ادغام تتر (USDT) در شبکه Toncoin را تکمیل کرده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید