USDT در Toncoin (TON) به طور رسمی در Binance فعال می شود: جزئیات


بایننس اعلام کرد که اکنون تتر (USDT) را در شبکه Toncoin (TON) یکپارچه کرده است. کاربران می توانند با استفاده از بلاک چین مرتبط با تلگرام شروع به واریز و برداشت وجه کنند.

در 19 آوریل، پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر و پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام، بیانیه مشترکی در کنفرانس TOKEN2049 صادر کردند و صدور USDT در TON را اعلام کردند. از آن زمان، پیشنهاد TON USDT در حال حاضر از معادل 580 میلیون دلار فراتر رفته است. این TON را به عنوان ششمین بلاک چین بزرگ از نظر USDT قرار می دهد که سه مورد برتر آن TRON، Ethereum و Solana هستند.

مرتبط با

علاوه بر این، تتر و TON اعلام کردند که بیش از 100 ادغام را با شرکای خود در سرتاسر جهان راه اندازی خواهند کرد تا پذیرش هم از استیبل کوین محبوب و هم بلاک چین مرتبط با تلگرام را افزایش دهند.

Toncoin چه زمانی در لیست قرار می گیرد؟

اما جالب اینجاست که Toncoin، توکن بومی بلاک چین TON، هنوز در بایننس فهرستی ندارد. در حال حاضر، نهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در بزرگترین صرافی رمزارز جهان، تنها در قالب معاملات آتی دائمی ارائه می شود.

همانطور که در حال حاضر است، بایننس Toncoin را در بازار مشتقات دارد، امکان انتقال USDT را در شبکه TON فراهم می کند، و Notcoin (NOT)، یکی از بزرگترین احساسات در اکوسیستم را فهرست کرده است، اما هنوز TON را در بازار نقدی فهرست نکرده است. هدف چیست؟

مرتبط با

منتظر آخرین به‌روزرسانی‌های موجود در بازار Toncoin و پیامدهای گسترده‌تر ادغام USDT در بلاک چین TON باشید.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید