هیئت امنای ایالات متحده Wintermute را در کمیته طلبکاران در پرونده ورشکستگی FTX انتخاب می کند

هیئت امنای ایالات متحده Wintermute را در کمیته طلبکاران در پرونده ورشکستگی FTX انتخاب می کند


این کمیته نقشی در نمایندگی طلبکارانی خواهد داشت که وجوه خود را از دست داده اند یا تحت تاثیر کاهش FTX قرار گرفته اند، که طبق گزارش ها تعداد آن به یک میلیون نفر می رسد.

هیئت امنای ایالات متحده 9 طلبکار را به کمیته مسئول بخشی از روند ورشکستگی صرافی کریپتو FTX معرفی کرده است.

بر اساس اسناد دادگاهی که در 15 دسامبر ثبت شد، اندرو وارا، امین ایالات متحده، تولیدکننده بازار کریپتو Wintermute Asia را در میان اعضای «کمیته اعتباردهندگان بدون تضمین» قرار داده است. سایر طلبکاران عبارتند از سرمایه گذاران خرد، صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری Coincident Capital، GGC International، یکی از شرکت های تابعه پلتفرم وام دهی Genesis، Pulsar Global، Wincent Investment Fund و Octopus Information.

این کمیته در نمایندگی طلبکارانی که سرمایه خود را از دست داده اند یا تحت تأثیر سقوط FTX قرار گرفته اند، نقشی ایفا می کند. پرونده ورشکستگی این شرکت در 11 نوامبر نشان داد که ممکن است تا 1 میلیون طلبکار داشته باشد.

انتصاب طلبکاران قبل از جلسه دادرسی 16 دسامبر در مورد ورشکستگی FTX بود که انتظار می رود به معامله 135 میلیون دلاری صرافی ارز دیجیتال در سال 2021 برای تغییر نام استادیوم Miami Heat به FTX Arena رسیدگی شود. علیرغم درخواست شرکت برای ورشکستگی فصل 11 در 11 نوامبر، محل برگزاری همچنان لوگو و برند FTX را در زمان انتشار داشت. انتظار می رود جلسه ورشکستگی دیگری در 11 ژانویه در شهرستان دلاور برگزار شود.

مربوط: رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما، درباره FTX و سام بنکمن-فرید سوت می‌زند.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در پرونده ورشکستگی شرکت نداشت، پس از برگزاری جلسه وثیقه در دسامبر به زندان فاکس هیل در باهاما فرستاده شد. او در حال حاضر توسط وزارت دادگستری ایالات متحده، کمیسیون معاملات آتی کالا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار به کلاهبرداری از سرمایه گذاران و وام دهندگان متهم است.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉