سناتور آمریکایی: ارز دیجیتال دلیلی برای وجود ندارد


سناتور تستر یکی از سناتورهای دموکرات متعددی است که اخیراً از کریپتو انتقاد کرده است و استدلال می‌کند که صنعت مورد حمایت قرار نمی‌گیرد و هیچ چیزی ارائه نمی‌کند، بنابراین «هیچ دلیلی» برای وجود آن وجود ندارد.

یکی دیگر از سناتورهای آمریکایی که نسبت به ارزهای دیجیتال شکاک است، جان تستر، دموکرات، در حال غوغا است و با جسارت بیان می کند که نمی داند «چرا» رمزارز باید وجود داشته باشد.

تستر سناتور ارشد مونتانا است و از سال 2007 در آنجا کرسی دارد. او همچنین در کمیته بانکداری سنا، یکی از بازیگران کلیدی در بحث های جاری در مورد مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده، خدمت می کند.

هنگام حضور در NBC’s Meet the Press در 11 دسامبر، تستر اساساً بود استدلال کرد کریپتو نباید تنظیم شود زیرا ارزش واقعی ندارد و به صنعت مشروعیت می بخشد.

«آزمایش بویایی برای من قبول نشد. من نتوانستم کسی را پیدا کنم که بتواند برای من توضیح دهد که چه چیز دیگری جز مواد مصنوعی. […] هیچ معنایی ندارد» و افزود:

“مشکل این است که اگر ما آن را ویرایش کنیم و من یک یا دو هفته پیش به برخی از تنظیم کننده ها در اینجا اشاره کردم، اگر آن را ویرایش کنیم، ممکن است مردم فکر کنند که واقعی است.”

در راستای چنین تفکری، تستر بعداً اظهار داشت که “هیچ دلیلی برای وجود این چیزها نمی بیند.”

جامعه رمزنگاری از انتقاد از اظهارات ضد رمزنگاری سناتور دریغ نکرد و از کاربر @BS0064 و فقدان دانش رمزنگاری که خود اذعان داشت او را مورد انتقاد قرار داد، زیرا “همیشه خوب است افرادی را ببینیم که نمی دانند درباره چه چیزی صحبت می کنند تا واقعاً آن را بیان کنند. “. نظرات قوی در این مورد.»

@blocknonprofit، “این واقعی است… تصور کنید همه این ارزهای دیجیتال سهام فناوری هستند که امروزه در صرافی های سنتی مورد استفاده قرار نمی گیرند.”

آخرین نظرات بداخلاق تستر تنها چند هفته پس از آن منتشر شد که او به Semaphore گفت که این صنعت “کاملاً مزخرف” است و “نمی‌توانست بفهمد چه چیزی از آن پشتیبانی می‌کند.”

مقاله Semaphore در 1 دسامبر نیز مملو از مواضع منفی گروهی از سناتورهای دموکرات نسبت به ارزهای دیجیتال بود، به طوری که الیزابت وارن که از کریپتو متنفر بود، موضع سختی گرفت و گفت: “بالاخره، افراد بیشتری سوت می زنند”.

برنی سندرز که به زبان دیپلماتیک‌تر صحبت می‌کرد، اظهار داشت که او “از طرفداران زیادی” ارزهای دیجیتال نیست.

مربوط: دموکرات‌های کمیته بانکی سنا به SoFi هشدار می‌دهند که مهلت واجد شرایط بودن را رعایت کند

جردن وایزمن، سردبیر Semaphore Washington در توضیح این مقاله در توییتر، از زمان پایان شکست FTX، گفت: «دملر ناگهان احساس آزادی کرد که واقعاً در مورد صنعت کریپتو چه فکر می‌کند.»
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید