US Senator Ted Cruz pushes for crypto in Congress... using snacks

سناتور آمریکایی تد کروز برای رمزنگاری در کنگره فشار می آورد… با استفاده از تنقلات


قطعنامه‌ای که به تازگی معرفی شده است به طور بالقوه می‌تواند باعث شود که قانون‌گذاران نوشابه‌ها و تراشه‌ها را با استفاده از دستگاه‌های فروش خودکار با پشتوانه رمزنگاری خریداری کنند.

تد کروز، سناتور جمهوری‌خواه تگزاس، کنگره ایالات متحده را تحت فشار قرار می‌دهد تا با استفاده از غذا، ارز دیجیتال را در سالن‌های خود بپذیرد، انگیزه‌ای که هر دو طرف می‌توانند روی آن توافق کنند.

کروز یک قطعنامه همزمان به تاریخ 25 ژانویه صادر کرد که فقط به پیمانکاران فروش و پذیرایی اجازه می‌دهد رمزارز را به عنوان یک گزینه پرداخت در کاپیتول ایالات متحده بپذیرند.

در صورت پذیرش، معمار کاپیتول، دبیر سنا و مدیر اجرایی مجلس نمایندگان باید شرکت‌های مواد غذایی و فروشندگانی را پیدا کنند که کریپتو را می‌پذیرند.

متن قطعنامه در زمان نگارش در وب سایت کنگره در دسترس عموم قرار نداشت. هزینه بالقوه اجرای این اقدام یا اینکه آیا این راه حل مستلزم دریافت پرداخت در ارزهای دیجیتال خاص از سوی پیمانکاران است، ناشناخته است.

US Capital Cafe می تواند یکی از تامین کنندگانی باشد که باید پرداخت های رمزنگاری را دریافت کند. تصویر: گوگل

کوین تلگراف برای اظهار نظر با دفتر کروز تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

کروز مدت‌هاست که مدافع سرسخت ارزهای دیجیتال بوده و بیت کوین (BTC) را به طور خاص به دلیل تمرکززدایی آن تحسین می‌کند. طبق یک بیانیه مالی، تقریباً در همین زمان سال گذشته، سناتور بین 15000 تا 50000 دلار بیت کوین خریده است.

مربوط: سناتور وارن – رهبران صنعت کریپتو از یک SEC قوی می ترسند

بر اساس پروژه داده‌های جمع‌سپاری «سیاست‌مداران بیت‌کوین»، او یکی از هشت سرمایه‌گذار رمزنگاری شناخته شده در کنگره است.

همچنین در این فهرست، سینتیا لومیس، سناتور وایومینگ، پشت قانون حمایت از رمزنگاری، و سناتور پنسیلوانیا، پت تومی، که اخیراً یک لایحه استیبل کوین با هدف ایجاد یک چارچوب نظارتی برای پرداخت ها تصویب کرده است، قرار دارند.

سناتور کروز همچنین نشان داده است که علاقه مند است زادگاهش تگزاس را به واحه ای برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده تبدیل کند و گفته است که استخراج کریپتو می تواند برای کسب درآمد از انرژی حاصل از استخراج نفت و گاز استفاده شود و این فعالیت می تواند به عنوان یک راه جایگزین مورد استفاده قرار گیرد. از ذخیره انرژی .

قطعنامه کروز قبل از پذیرش باید در سنا و مجلس نمایندگان تصویب شود.


نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉