SEC ایالات متحده به دنبال گسترش دارایی های رمزنگاری و فضای مجازی است


یک پست شغلی جدید موقعیت باز را برای دادستان های کل در نیویورک، سانفرانسیسکو و واشنگتن دی سی در بخش دارایی های رمزنگاری SEC و واحد سایبری نشان می دهد.

با توجه به سقوط FTX و فروپاشی بانک سیلیکون ولی (SVB)، رگولاتورهای ایالات متحده در سال گذشته فشار بر فضای کریپتو را افزایش داده اند.

اکنون، طبق یک آگهی شغلی در وب سایت رسمی دولت، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال استخدام وکلای کل در نیویورک، نیویورک، سانفرانسیسکو، کالیفرنیا و واشنگتن دی سی برای بخش دارایی های رمزنگاری و فضای مجازی است. کاربرد.

فهرست جزئیات این است که برخی از وظایف این شغل شامل انجام “تحقیقات پیچیده و سریع” مربوط به اوراق بهادار دارایی های رمزنگاری شده و مسائل سایبری است. سایر وظایف شامل تهیه احضاریه یا درخواست اسناد، بازجویی از شاهدان از طریق مصاحبه، ارزیابی شواهد و موارد دیگر است.

مجله: کریپتو وندی در مورد سطل زباله SEC، تبعیض جنسی و اینکه چگونه افراد ناتوان می توانند برنده شوند: Hall of Flame

حقوق برای سمت دادستان کل در بخش اجرای دارایی های رمزنگاری شده از 140,830 تا 259,590 دلار در سال متغیر است.

این اعلامیه اندکی پس از آن صورت می گیرد که گری جنسلر، رئیس SEC، در 29 مارس، تقریباً 2.4 میلیارد دلار بودجه برای ردیابی «سوءاستفاده» از کریپتو درخواست کرد.

در سال گذشته فشاری از سوی رگولاتورهای ایالات متحده بر جامعه ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.

تنظیم‌کننده‌های محلی در حال برنامه‌ریزی برای وضع مالیات‌های جدید بر این صنعت هستند، و برخی از کارگران صنعت تعجب می‌کنند که آیا این مقررات و سایر مقررات صنعت را خفه می‌کند و نوآوری‌های بسیار مورد نیاز را خفه می‌کند.

مرتبط با: گری جنسلر مخاطب جدیدی برای شک و تردید ارزهای دیجیتال پیدا می کند: ارتش ایالات متحده

اخیراً صرافی ارزهای دیجیتال Beaxy پس از طرح اتهامات متعدد علیه مؤسس این شرکت توسط SEC تعطیل شد. سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) سوشی مستقر در ژاپن نیز با احضاریه SEC مواجه است.

با این حال، همه افراد در یک موقعیت نظارتی با رویکرد SEC موافق نیستند. تام ایمر، نماینده کنگره، جنسلر را یک “تنظیم کننده مخرب” خواند و روش های نظارت بر صنعت او را زیر سوال برد.
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید