کاخ سفید تاثیر نظارت هوش مصنوعی بر کارگران را زیر سوال می برد


مقامات واشنگتن دی سی گفتند که برای درک تجربیات کارگران و استفاده از نظارت هوش مصنوعی در محل کار، یک جلسه شنود برگزار خواهند کرد.

مقامات ایالات متحده تلاش می کنند تا توسعه هوش مصنوعی (AI) را دنبال کنند، زیرا طرح های جدیدی برای بررسی تجربیات کارگران با نظارت هوش مصنوعی در حال ظهور است.

بر اساس گزارش رویترز، مقامات کاخ سفید در 23 می گفتند که از کارگران خواهند پرسید که چگونه کارفرمایان آنها از هوش مصنوعی برای اهداف نظارتی استفاده می کنند. این امر از طریق تخصیص سرمایه گذاری های فدرال در توسعه فناوری حاصل می شود.

تنظیم کننده ها در ایالات متحده قصد دارند یک جلسه شنود برای گوش دادن به چنین تجربیاتی با هوش مصنوعی برای نظارت، نظارت و ارزیابی محل کار برگزار کنند. همچنین کارشناسان، محققان و سیاست گذاران کسب و کار در این نشست حضور خواهند داشت.

جلسه استماع آتی تنها چند هفته پس از آن برگزار می شود که کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، مدیران شرکت های بزرگ فناوری را به کاخ سفید دعوت کرد تا در مورد خطرات هوش مصنوعی گفتگو کنند.

نه تن از مشاوران ارشد دولت بایدن در علم، امنیت ملی، سیاست و اقتصاد و همچنین مدیران اجرایی OpenAI، مایکروسافت و مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، شرکت کردند.

پیش از این نشست، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا از شرکت های فناوری خواست تا به خطرات فناوری رسیدگی کنند.

مرتبط با: تصویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی از انفجار پنتاگون باعث لکنت بازار سهام می شود

در 4 می، مقامات ایالات متحده استانداردهایی را برای فناوری های کلیدی و نوظهور در صنعت فناوری منتشر کردند که هشت بخش را شناسایی می کند که می تواند تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد در سال های آینده داشته باشد.

اخیراً، سم آلتمن، مدیر عامل OpenAi، که ChatGPT را ایجاد کرد، در یک جلسه “تاریخی” در مقابل کنگره شهادت داد که بر تهدیدات بالقوه ناشی از هوش مصنوعی مولد متمرکز بود.

ایالات متحده در ایجاد یک موضع نظارتی در مورد فناوری نوظهور تنها نیست. در حالی که رگولاتورها در بریتانیا اخیراً حدود 125 میلیون دلار را برای ایجاد یک کارگروه “هوش مصنوعی ایمن” متعهد شدند، این کشور بر “آماده سازی” هوش مصنوعی متمرکز شده است.

در همین حال، در اتحادیه اروپا، مقامات در حال نهایی کردن قوانینی هستند که می تواند یکی از اولین اقدامات قانونی و دستورالعمل های تنظیم ابزارهای مولد هوش مصنوعی در جهان باشد. آخرین دور مذاکرات برای قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا شامل ممنوعیت تشخیص چهره در فضاهای عمومی و ابزارهای پلیسی پیش بینی کننده بود.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعا می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را تقویت کند؟


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید