ویوک راماسوامی، نامزد ریاست جمهوری آمریکا، بیت کوین را برای کمک های مالی کمپین می پذیرد


راماسوامی گفت: بیایید انتخابات 2024 را به یک رفراندوم در مورد ارز فیات تبدیل کنیم.

ویوک راماسوامی دومین نامزد ریاست جمهوری در ایالات متحده است که رسماً کمک های بیت کوین (BTC) را برای انتخابات آینده 2024 پذیرفته است.

راماسوامی در حالی که اعلام کرد اهدای بیت کوین را می پذیرد، گفت: «1 دلار بدهید». این افشاگری تنها دو روز پس از آن صورت گرفت که رابرت اف کندی جونیور اولین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده شد که کمک های مالی کمپین را به بیت کوین پذیرفت. راماسوامی گفت: بیایید انتخابات 2024 را به یک رفراندوم در مورد ارز فیات تبدیل کنیم.

ویوک راماسوامی نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام کرد که کمک های بیت کوین را می پذیرد. منبع: فیسبوک

همانطور که در بالا نشان داده شد، راماسوامی یک کد QR را در حین روی صحنه نمایش داد، که وقتی اسکن شد، کاربران را به درگاه پرداخت هدایت کرد که گزینه‌های پرداخت متنوعی را برای کمک‌های مالی ارائه می‌دهد، از جمله بیت کوین و کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین، ساتوشی (سات).

گزینه های پرداخت برای کمک های مالی توسط راماسوامی که BTC و sats را نشان می دهد. منبع: support.vivek2024.com

راماسوامی سرویس پرداخت BitPay را برای دریافت کمک های مالی بیت کوین انتخاب کرد. با این حال، بیت‌پی از ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله بیت کوین کش (BCH)، اتر (ETH)، ApeCoin (APE)، لایت کوین (LTC)، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) پشتیبانی می‌کند.

شهروندان واجد شرایط ایالات متحده و ساکنان دائمی می توانند تا سقف 6600 دلار به این کمپین کمک کنند، که از کمک های خیریه برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال کسر نمی شود. همانطور که در صفحه کمک مالی ذکر شده است: “پس از اهدا، برای مطالبه NFT خود بازگردید”، اهداکنندگان یک توکن (NFT) دریافت خواهند کرد که در ازای آن نیست.

مرتبط با: FTX می خواهد کمک های مالی سیاسی را تا پایان فوریه پس بگیرد

در ماه فوریه، قانونگذاران در مجلس نمایندگان کانزاس لایحه‌ای را تصویب کردند که در آن سقف ۱۰۰ دلاری برای کمک‌های سیاسی ارز دیجیتال پیشنهاد می‌شود.

برای کمک‌های زیر 100 دلار، گیرنده باید «فوراً» رمزارز را به دلار آمریکا تبدیل کند، نه اینکه از رمزنگاری برای خرج کردن استفاده کند و نه وجوه را HODL کند.

مجله: Hyperbitcoinization ادامه دارد، RFK به دنبال اهدای بیت کوین و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، 14-20 می
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید