قانونگذاران ایالات متحده از وزارت امور خارجه می خواهند که پاداش های رمزنگاری را توجیه کند و پرداخت ها را افشا کند

قانونگذاران ایالات متحده از وزارت امور خارجه می خواهند که پاداش های رمزنگاری را توجیه کند و پرداخت ها را افشا کند


وزارت امور خارجه باید گزارشی در مورد استفاده از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان پرداخت پاداش معتبر ارائه کند، با شواهدی که نشان می دهد این کار برای افشاگران دلگرم کننده تر است.

قانونگذاران ایالات متحده اصلاحیه ای را برای قانون مقامات پایه وزارت امور خارجه در سال 1956 پیشنهاد کرده اند که شامل اطلاعاتی در مورد پاداش ها و پرداخت های رمزنگاری شده است.

تغییر پیشنهادی تحت قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) از وزارت امور خارجه، یک آژانس اجرایی سیاست خارجی و روابط دولت فدرال ایالات متحده، می‌خواهد تا اطلاعاتی را در مورد هرگونه پرداخت یا جایزه رمزنگاری ظرف 15 روز پس از انجام آن ارائه دهد.

NDAA نام مجموعه ای از قوانین فدرال ایالات متحده است که بودجه و مخارج سالانه وزارت دفاع ایالات متحده را تعیین می کند.

سند رسمی این بود:

وزیر امور خارجه حداکثر 15 روز قبل از صدور جایزه به صورت ارز دیجیتال، کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی سنا را از هر گونه فرمت جوایز مطلع خواهد کرد.

همراه با دوره اطلاع رسانی 15 روزه، وزارت امور خارجه باید گزارشی مبنی بر توجیه استفاده از ارزهای رمزپایه را به کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی سنا ظرف 180 روز پس از تصویب ارائه کند. به عنوان جایزه.

این گزارش باید حاوی شواهدی باشد که نشان می‌دهد پاداش‌های ارزهای دیجیتال در مقایسه با «سایر پاداش‌هایی که به دلار ایالات متحده یا سایر ارزها یا اقلام غیر پولی پرداخت می‌شود»، افشاگران بیشتری را تشویق می‌کند که برجسته شوند.

مربوط: توصیه‌های اخلاقی ایالات متحده در مورد کریپتو کارمندان فدرال مبنای نظارتی دارد

این گزارش همچنین باید بررسی کند که آیا استفاده از ارز دیجیتال می‌تواند برای بازیگران بد «16 وجوه غیرقابل ردیابی اضافی که می‌توانند برای مقاصد مجرمانه یا غیرقانونی استفاده شوند» فراهم کند.

تغییر پیشنهادی می‌تواند شفافیت بیشتری را برای هزینه‌های وزارت امور خارجه برای پاداش‌های ارزهای دیجیتال ارائه دهد. پس از تصویب این خط‌مشی، می‌تواند بینشی در مورد دیدگاه‌های دولت فدرال در مورد استفاده از ارز دیجیتال برای فعالیت‌های غیرقانونی ارائه کند، که استدلال اصلی سیاست‌گذاران علیه ارزهای دیجیتال است.

دولت بایدن در سپتامبر سال جاری و پس از دستور اجرایی بایدن در ماه مارس، «اولین» چارچوب جامع برای ارزهای دیجیتال را منتشر کرد. این چارچوب شش دستورالعمل کلیدی برای مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ارائه کرد. این چارچوب در مجموع 9 گزارش مختلف در مورد رمزارزها در طول سال‌ها جمع‌آوری شده است.


نویسنده: Prashant Jha

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉