قانونگذاران ایالات متحده به دنبال پاسخ از Silvergate در مورد روابط با FTX: Report هستند


پس از گزارش‌ها حاکی از آن است که این بانک “انتقال وجوه مشتریان FTX به Alameda را تسهیل کرده است”، سه سناتور گفتند که نگران Silvergate هستند.

گزارش شده است که سه عضو سنای ایالات متحده در نامه ای به بانک سیلورگیت خواستار اطلاعاتی در مورد هرگونه وابستگی به FTX و هرگونه وابستگی به نهادهای تجاری تحت مدیریت سابق سام بنکمن-فرید شدند.

بر اساس گزارشی در 6 دسامبر از NBC News، سناتورهای الیزابت وارن، جان کندی و راجر مارشال نامه ای به آلن لین، مدیرعامل سیلورگیت ارسال کردند. طبق گزارش‌ها، قانون‌گذاران از بانک خواسته‌اند تا در پاسخ به «اتهامات جدید و نگران‌کننده» در مورد شیوه‌های تجاری خود، جزئیاتی در مورد رابطه خود با نهادهای FTX ارائه دهد.

قانونگذاران گفتند: “مشارکت بانک شما در انتقال وجوه مشتریان FTX به Alameda نشان دهنده شکست فاحش مسئولیت بانک شما در نظارت و گزارش فعالیت های مالی مشکوک توسط مشتریانش است.” با توجه به گزارش‌هایی که نشان می‌دهد Silvergate انتقال وجوه مشتریان FTX به Alameda را تسهیل کرده است، ما نگران نقش Silvergate در این فعالیت‌ها هستیم.

این نامه تا 19 دسامبر به سیلورگیت فرصت داد تا پاسخی ارسال کند. طبق گزارش‌ها، وارن گفت که سیلورگیت “می‌تواند در مرکز انتقال نادرست میلیاردها دلار از وجوه مشتریان FTX قرار گیرد” و خواستار پاسخگویی مسئولین شد. این درخواست مجدد سناتور از وزارت دادگستری در ماه نوامبر برای محاکمه احتمالی افرادی که در سقوط FTX مرتکب جنایت شدند، تکرار کرد.

لین نامه ای عمومی در 5 دسامبر منتشر کرد – احتمالاً قبل از درخواست اطلاعات – در انتقاد از حدس و گمان و اطلاعات نادرست، و همچنین “فروشندگان کوتاه مدت و سایر فرصت طلبان تلاش برای سوء استفاده از عدم اطمینان بازار”. مدیرعامل گفت Silvergate “در حال انجام بررسی های لازم در سازمان های مربوطه خود، از جمله FTX و Alameda Research، به عنوان بخشی از و فراتر از فرآیند تعامل است.” دارایی های مشتری و سایر عدم قضاوت

مربوط: علیرغم حضور رسانه های متعدد، بعید است که SBF در 13 دسامبر شهادت دهد.

اعضای کنگره جلسات تحقیقاتی را برای بررسی سقوط SBF و راه‌حل‌های قانونی یا نظارتی، در صورت وجود، برای جلوگیری از رویداد مشابه در آینده برنامه‌ریزی کردند. رهبری کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان از Bankman-Fried خواست تا از راه دور یا حضوری در جلسه استماع در دسامبر شهادت دهد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید