قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را با هدف گزارش اثرات زیست محیطی بالقوه استخراج کنندگان کریپتو تصویب کردند


قانون شفافیت محیطی دارایی های رمزنگاری شده به آژانس حفاظت از محیط زیست دستور می دهد تا در مورد فعالیت استخراج کریپتو که بیش از 5 مگاوات مصرف می کند گزارش دهد.

سه قانونگذار ایالات متحده قانونی را تصویب کردند که به آژانس حفاظت از محیط زیست یا EPA دستور می دهد تا در مورد مصرف انرژی و اثرات زیست محیطی استخراج کنندگان کریپتو گزارش دهد.

جارد هافمن، نماینده کالیفرنیا و اد مارکی سنای ماساچوست در روز 8 دسامبر در بیانیه‌ای گفتند که آنها “زنگ خطر” را در مورد استفاده از انرژی حاصل از استخراج کریپتو در ایالات متحده به صدا درآوردند و مدعی شدند که ماینرهای بیت کوین (BTC) حدود 1.4 درصد از کل استخراج را در آمریکا تشکیل می دهند. کشور . . مصرف برق قانونگذاران به همراه سناتور جف مرکلی قانون شفافیت محیطی دارایی های رمزنگاری شده را تصویب کردند که هدف آن دستور دادن به EPA برای گزارش فعالیت های معدنی است که بیش از 5 مگاوات مصرف می کنند.

هافمن می‌گوید: «مصونیت دادن به این صنعت برای ایجاد این نوع آسیب‌های زیست‌محیطی در تضاد با بسیاری از سیاست‌های فدرال است و ما باید تمام آسیب‌هایی که این صنعت وارد می‌کند را درک کنیم.» “لایحه من با سناتور مارکی مستلزم آن است که امکانات استخراج کریپتو برای گزارش انتشار دی اکسید کربن و همچنین یک مطالعه دقیق بین سازمانی در مورد اثرات زیست محیطی کریپتوها – در نهایت حجاب این صنعت از بین خواهد رفت.”

مارکی و هافمن نگرانی های خود را در مورد تغییرات آب و هوایی به عنوان بخشی از دلیل خود برای اقدام سریع برای تنظیم صنعت کریپتو ذکر کردند. پیش نویس این لایحه شامل ادعاهایی مبنی بر “آلودگی صوتی و آب” ناشی از معدنچیان بود.

اسکات فابر، معاون ارشد امور دولت در کارگروه محیط زیست، حمایت خود را از این قانون اعلام کرد و ارزهای دیجیتال اثبات کار را به عنوان «طراحی اتلاف» توصیف کرد و مدعی شد که بیت کوین و سایر توکن‌ها استخراج‌کنندگان را تشویق می‌کنند تا از برق بیشتر استفاده کنند:

ادغام اتریوم به تازگی تکمیل شده و تغییرات کد گذشته نشان می دهد که تحول توسط جامعه بیت کوین امکان پذیر است – روشی که همه ما با روش های جدید تامین انرژی خانه ها و اتومبیل های خود و نحوه رشد غذای خود سازگار می شویم. […] هر بخش، از جمله بخش مالی، می تواند مصرف برق و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهد. اضافه کردن تقاضای برق بیشتر – به عنوان مدرکی که در نهایت به استخراج معدن نیاز خواهد داشت – ما را به مسیر اشتباهی سوق می دهد.

مربوط: مصرف انرژی BTC در 12 ماه 41 درصد افزایش یافته است که خطرات نظارتی را افزایش می دهد

علیرغم انتقال بلاک چین اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام کم مصرف در سال 2022، بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده همچنان به هدف قرار دادن ارزهای دیجیتال برای مصرف برق ادامه دادند. در ماه اکتبر، الیزابت وارن، سناتور ماساچوست، به شش عضو کنگره پیوست تا از رئیس شورای قابلیت اطمینان برق تگزاس، اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی و اثرات بالقوه زیست محیطی استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال درخواست کند.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید