قانونگذاران ایالات متحده اتحادیه اروپا و بریتانیا را نمونه هایی از مقررات ارزهای دیجیتال در استماع مشترک می دانند


از آنجایی که اتحادیه اروپا به تصویب چارچوب بازار دارایی های رمزنگاری و کراکن در فرآیند سرمایه گذاری در بریتانیا نزدیک می شود، قانونگذاران توجه دارند.

برخی از اعضای کمیته‌های خدمات مالی و کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده به چارچوب‌های دارایی‌های دیجیتال که در خارج از کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند، هنگام بحث در مورد خلاءهای نظارتی در داخل اشاره کردند.

در یک جلسه استماع مشترک در مورد آینده مقررات دارایی های دیجیتال در 10 می، برخی از نمایندگان مجلس به چارچوب بازار دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا و مقررات دارایی دیجیتال در بریتانیا، برخلاف الزامات اصلاح شده در ایالات متحده اشاره کردند. مارکو سانتوری، مدیر ارشد حقوقی کراکن، در پاسخ به سؤالات مطرح شده توسط فرانک لوکاس، نماینده اوکلاهما، گفت که صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا و در حال سرمایه گذاری در بریتانیا است و ارزیابی ایالات متحده دشوار است. محیط نظارتی .

سانتوری گفت: «دیگر حوزه های قضایی واقعاً در حال حرکت به جلو هستند – آنها در حال حرکت به جلو هستند». «اینها حوزه های قضایی G20 با بازارهای خدمات مالی پیشرفته، صنایع فناوری پیشرفته هستند. ایالات متحده به طور قابل توجهی در این زمینه عقب است.»

ماکسین واترز، عضو رده بندی کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان گفت: به دلیل عدم شفافیت بین تنظیم کننده ها، از جمله کمیسیون معاملات آتی کالا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تلاش هایی برای ایجاد یک “ساختار بازار کاملاً جدید” برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده وجود دارد. برایان استیل، نماینده ویسکانسین، پیشنهاد کرد که کنگره ایالات متحده آماده ارائه مقررات ارزهای دیجیتال است، اما “رویکردی بسیار آینده نگرتر” در سوئیس و اروپا.

دانیل شوئنبرگر، مدیر ارشد حقوقی بنیاد Web3، در پاسخ به سوال استیل، گفت: “سوئیس یک چارچوب نظارتی بسیار واضح را در اولین تاریخ ارائه کرد.” “این چارچوبی که آنها ارائه کردند، اطمینان حقوقی برای داشتن دفتر مرکزی در آنجا و شفافیت حقوقی فوری در مورد طبقه بندی را فراهم می کرد.”

مرتبط با: قانونگذاران ایالات متحده قصد دارند لایحه ای را با هدف رفع الزامات گزارش ارزهای دیجیتال ارائه کنند: گزارش

استیل اشاره کرد که حوزه‌های قضایی، از جمله اتحادیه اروپا با MiCA، سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی و دبی، سنگاپور و کره جنوبی، “رویکرد نظارتی ندارند، بلکه قوانین و مقررات جاده‌ای را وضع می‌کنند.” این نماینده مجلس پیشنهاد کرد که چنین رویکردی می تواند سرمایه گذاری و نوآوری را تشویق کند.

کنگره چندین جلسه در ماه مه برای بحث در مورد مقررات دارایی های دیجیتال، شکست اخیر بانک های بزرگ و نظارت تنظیم کننده های مالی فدرال برنامه ریزی کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید