US institutions account for 85% of Bitcoin buying in

موسسات ایالات متحده 85 درصد از خرید بیت کوین را به عنوان “علامت بسیار مثبت” تشکیل می دهند – Matrixport


رئیس تحقیقات و استراتژی Matrixport پیشنهاد می‌کند که صنعت به زودی شاهد عملکرد بهتر آلت‌کوین‌های ردیف 1 و سایر آلت‌کوین‌ها از بیت‌کوین خواهد بود.

به گفته استراتژیست ارشد Matrixport، سرمایه‌گذاران نهادی «از کریپتوها دست نمی‌کشند» و داده‌های اخیر نشان می‌دهد که 85 درصد از خرید بیت‌کوین از بازیگران نهادی آمریکایی سرچشمه می‌گیرد.

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات و استراتژی در شرکت خدمات مالی، به کوین تلگراف گفت که شواهد نشان می‌دهد موسسات «از کریپتوها دست نمی‌کشند» و نشانه‌ای از ورود ما به یک «بازار افزایشی کریپتو» است.

این داده ها در گزارش 27 ژانویه توسط Matrixport به اشتراک گذاشته شد. ساعات تجارت.

در این گزارش آمده است که دارایی‌ای که در ساعات معاملاتی ایالات متحده به صورت شبانه روزی «عملکرد» دارد، نشان می‌دهد که مؤسسات آمریکایی آن را خریداری کرده‌اند، در حالی که دارایی‌ای که در ساعات معاملات آسیایی رشد داشته است، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد آسیایی آن را خریداری کرده‌اند.

این گزارش بیان می‌کند که بیت‌کوین (BTC) امسال 40 درصد افزایش یافته است که 35 درصد از این بازده‌ها در ساعات معاملاتی ایالات متحده اتفاق می‌افتد، به این معنی که «سهم 85 درصدی» مربوط به سرمایه‌گذاران مستقر در ایالات متحده و موسسات آمریکایی خریداران بیت‌کوین است. بیت کوین در حال حاضر.

تیلن اضافه کرد که داده های قبلی نشان داده است که موسسات اغلب قبل از سرمایه گذاری در سایر ارزهای دیجیتال شروع به خرید بیت کوین می کنند. وی خاطرنشان کرد:

اگر تاریخ یک راهنما باشد، پس باید ببینیم که سطح 1 و آلت کوین ها بهتر از بیت کوین عمل می کنند.

در حالی که این گزارش تاکید می‌کند که اخبار مربوط به پروژه‌های دیگر تأثیر مثبتی بر قیمت توکن‌هایی مانند Lido و Aptos داشته است، رالی کریپتو تنها پس از انتشار داده‌های تورم ایالات متحده در 12 ژانویه آغاز شد.

همچنین اشاره شده است که اتریوم (ETH) در طول ساعات کاری ایالات متحده عملکرد خوبی دارد و نشان می‌دهد که «جریان‌های نهادی» به ارز دیجیتال وجود دارد، اما Aptos در تمام ساعات شبانه‌روز عملکرد خوبی دارد.

Aptos ترکیبی از بازدهی قوی را در ساعات معاملاتی ایالات متحده و ساعات معاملات آسیایی مشاهده می کند.

این گزارش با بیان اینکه این “باید یک علامت بسیار مثبت برای بیت کوین” باشد، با ادامه پذیرش سازمانی در پایان بیان شد.

مربوط: داده ها نشان می دهد که معامله گران حرفه ای بیت کوین می خواهند احساس صعودی داشته باشند، اما صعود به 23000 دلار کافی نبود.

در اظهارات قبلی به کوین تلگراف، لین آلدن، اقتصاددان معتقد است که بیت کوین در حال حاضر «کمی عقب افتاده» را بازی می کند و به جایی که می توانست بدون سقوط FTX باشد، بازگشته است.

آلدن هشدار داد که “خطر قابل توجهی در پیش است” برای نیمه دوم سال 2023 و گفت که شرایط نقدینگی “در حال حاضر خوب” است تا حدی به این دلیل که ایالات متحده یک عامل اصلی است.

آلدن توضیح داد که خزانه داری ایالات متحده “نقدینگی را به سیستم مالی” فشار می دهد و در عین حال موجودی نقدینگی را برای پایین نگه داشتن سطح بدهی کشور می کشد.

در همین حال، معامله‌گر معروف و مفسر بازار TechDev در ۲۶ ژانویه در توییتر به‌روزرسانی کرد که همبستگی قیمت بین بیت‌کوین و طلا را نشان می‌دهد و خاطرنشان کرد که اگر بیت‌کوین به دنبال کردن قیمت طلا ادامه دهد، «حتی می‌تواند مرز ۵۰۰۰۰ دلار را هم بشکند».




نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉