کمیته مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده به SEC می گوید که آنها پیشنهاد حضانت را دوست ندارند


این نامه از قانون پیشنهادی به دلیل تأثیر آن بر صنعت بانکداری انتقاد می کند، که به ویژه برای صنعت دارایی دیجیتال زیان آور است.

رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده و شش رئیس کمیته فرعی نامه‌ای به ونسا کانتریمن، دبیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کردند و نگرانی‌های خود را در مورد قانون پیشنهادی پیشنهادی برای حضانت مشتری از سوی آژانس ابراز کردند. آنها با تعدادی از چهره های صنعت کریپتو در بیان اعتراضات خود موافق هستند.

رئیس‌جمهور پاتریک مک‌هنری و همکارانش نوشتند که SEC در قانون پیشنهادی‌اش، معروف به قانون مشاور سرمایه‌گذاری ثبت‌شده (RIA) از وظایف خود فراتر رفته است، که شرایط را برای نگهبانان واجد شرایط دارایی‌های مشتری سخت‌تر می‌کند.

طبق نامه آنها، قانون پیشنهادی در مورد دارایی های خارج از صلاحیت آژانس، مانند “اثر هنری، پول نقد، کالاها، و دارایی های غیر سنتی” اعمال می شود و صلاحیت سایر تنظیم کننده ها را با “تحمیل قوانین حفظ بر سازمان هایی که در آنها وجود دارد” دور می زند. در حال حاضر شیوه های حضانت دارند.” توسط تنظیم کننده دیگری تنظیم می شود.»

مطالب مرتبط: قانونگذاران ایالات متحده اتحادیه اروپا و بریتانیا را نمونه هایی از مقررات ارزهای دیجیتال در استماع مشترک می دانند

در این نامه ادعا شده است که این پیشنهاد از رویه استاندارد صنعت منحرف شده و “بسیار پرهزینه” خواهد بود و “ضروری ترین عملکرد بانک ها، یعنی نگهداری وجه نقد” را تضعیف می کند. شرکت کنندگان در بازار دارایی های دیجیتال به ویژه آسیب جدی دیده اند:

«قانون پیشنهادی تأثیر زیادی بر شرکت‌کنندگان در بازار دارایی‌های دیجیتال خواهد داشت، زیرا کارآفرینان و شرکت‌های موجود در اکوسیستم در حال تلاش برای یافتن بانک‌هایی هستند که مایل به محافظت از دارایی‌های خود هستند.»

بازار دارایی های دیجیتال اغلب به بانک ها و تراست های استخدام شده توسط دولت برای خدمات بانکی روی می آورد. در نامه آمده است که محدود کردن سرپرستان واجد شرایط به نهادهای دارای صلاحیت فدرال برای آنها مشکلاتی ایجاد می کند و رقابت را کاهش می دهد. علاوه بر این، قانون پیشنهادی با بولتن حسابداری پرسنل 121 SEC در تعامل است تا به ضرر بیشتر صنعت بانکداری باشد.

قانون پیشنهادی بازخورد منفی از انجمن بلاک چین و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz دریافت کرد. پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase در نامه ای به SEC خواستار تغییراتی در این پیشنهاد شد.

مجله: Crypto Wendy در مورد سطل زباله SEC، تبعیض جنسی و اینکه چگونه افراد ناتوان می توانند برنده شوند: سالن شعله
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید