کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده تاریخ 13 دسامبر را برای استماع FTX تعیین می کند


رویداد مجلس با عنوان “تحقیق در مورد سقوط FTX” پس از جلسه استماع مشابهی در کمیته کشاورزی سنا در دسامبر برگزار می شود.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کرده است که یک جلسه استماع برای بررسی رویدادهای مربوط به سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX برگزار خواهد کرد.

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در اعلامیه ای در 28 نوامبر گفت که قانونگذاران در حال برنامه ریزی برای جلسه استماع در دسامبر هستند. تاثیر اعلام ورشکستگی یک صرافی بزرگ کریپتو برای اولین بار در 16 نوامبر اعلام شد اما برنامه ریزی نشده بود.

کمیته مجلس نمایندگان در اطلاعیه قبلی خود گفت انتظار دارد از افراد و شرکت‌هایی که در رویدادهایی که منجر به ورشکستگی FTX در ناحیه دلاور تحت فصل 11 شد، از جمله مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، Alameda Research و Binance بشنوند. . اندرو سورکین، خبرنگار نیویورک تایمز در 24 نوامبر گفت که مدیرعامل سابق قصد دارد در کنفرانسی در نیویورک در 30 نوامبر مصاحبه کند، اگرچه بنا به گزارش ها، بانکمن-فرید در زمان انتشار هنوز در باهاما بود.

کمیته کشاورزی سنای ایالات متحده همچنین جلسه استماع “درس هایی از سقوط FTX” را در اول دسامبر برنامه ریزی کرد که در آن راستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا به عنوان شاهد حضور خواهد داشت. همچنین مشخص نیست که اگر بنکمن-فرید پس از سفر به نیویورک در کشور بماند، با کمیته صحبت خواهد کرد یا خیر.

مربوط: BlockFi با استناد به ورشکستگی FTX به دلیل مشکلات آن، ورشکستگی می کند

پس از اعلام ورشکستگی این شرکت در 11 نوامبر، FTX به هدف قانونگذاران و رگولاتورها در سراسر جهان تبدیل شد. بنا بر گزارش ها، دولت استرالیا گفته است که وزارت خزانه داری قصد دارد مقرراتی را با هدف بهبود حمایت از سرمایه گذاران در سال 2023 اجرا کند، در حالی که اداره پول سنگاپور به دلیل عدم هشدار به سرمایه گذاران در مورد FTX مورد بررسی قرار گرفته است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید