US gov

سود بدهی 1.5 میلیون دلاری دولت ایالات متحده 3 برابر ارزش بازار بیت کوین در سال 2023 خواهد بود


ایالات متحده سال آینده بیش از 1 تریلیون دلار سود بدهی پرداخت خواهد کرد که معادل ارزش بازار سه بیت کوین یا بیشتر به قیمت فعلی است.

مفسران بر این باورند که گاوهای بیت کوین (BTC) نیازی به صبر طولانی ندارند تا ایالات متحده دوباره شروع به چاپ پول کند.

تحلیل‌های اخیر داده‌های اقتصاد کلان ایالات متحده، یک استراتژیست بازار را به پیش‌بینی این موضوع سوق داد که انقباض کمی (QT) برای جلوگیری از “بحران بدهی ویرانگر” پایان خواهد یافت.

تحلیلگر: فدرال رزرو با کاهش نرخ بهره “هیچ انتخابی” نخواهد داشت

فدرال رزرو با ادامه حذف نقدینگی از سیستم مالی برای مبارزه با تورم، سال ها چاپ پول در دوران کووید را معکوس می کند.

در حالی که به نظر می رسد دامنه افزایش نرخ بهره همچنان رو به کاهش است، برخی اکنون بر این باورند که فدرال رزرو به زودی تنها یک گزینه خواهد داشت – توقف کامل این روند.

Sven Henrich، بنیانگذار NorthmanTrader، می گوید: «چرا فدرال رزرو چاره ای جز کاهش یا خطر یک بحران بدهی فاجعه بار ندارد. خلاصه شده است در 27 ژانویه

“بالا برای مدت طولانی تر، خیالی است که ریشه در واقعیت ریاضی ندارد.”

هنریش جدولی را آپلود کرد که نشان دهنده سود پرداختی هزینه های جاری دولت ایالات متحده است که در حال حاضر به یک تریلیون دلار در سال نزدیک می شود.

نرخ بهره خیره‌کننده در نتیجه بدهی دولت ایالات متحده بیش از 31 تریلیون دلار و چاپ تریلیون‌ها دلار توسط فدرال رزرو تنها از مارس 2020 است. هنریش خاطرنشان کرد که از آن زمان پرداخت های بهره 42 درصد افزایش یافته است.

این پدیده در جاهای دیگر در محافل رمزنگاری مورد توجه قرار نگرفته است. حساب محبوب توییتر Wall Street Silver پرداخت های بهره را به عنوان کسری از درآمد مالیاتی ایالات متحده مقایسه کرد.

«ایالات متحده در سال 2022، 853 میلیارد دلار بهره از 31 تریلیون دلار بدهی پرداخت کرد. بیش از بودجه دفاعی در سال 2023 اگر فدرال رزرو نرخ بهره را در این سطوح (یا بالاتر) نگه دارد، ما بین 1.2 تریلیون تا 1.5 تریلیون دلار سود بدهی خواهیم داشت. نوشت.

دولت ایالات متحده حدود 4.9 تریلیون دلار مالیات دریافت می کند.

نرخ بهره در بیانیه بدهی دولت ایالات متحده (عکس). منبع: وال استریت نقره/ توییتر

چنین سناریویی می تواند برای گوش افرادی که در معرض بیت کوین قرار دارند، موسیقی باشد. دوره‌های نقدینگی «آسان» با اشتهای فزاینده برای دارایی‌های ریسک در دنیای سرمایه‌گذاری اصلی همزمان شده است.

کاهش این سیاست توسط فدرال رزرو با بازار نزولی بیت کوین در سال 2022 همراه شده است و به این ترتیب، “بازده” در افزایش نرخ بهره توسط بسیاری به عنوان اولین نشانه بازگشت زمان های “خوب” تلقی می شود.

درد رمز قبل از لذت؟

با این حال، همه موافق نیستند که تأثیر آن بر دارایی های پرخطر، از جمله کریپتو، قبل از آن کاملاً مثبت خواهد بود.

مرتبط: با فاش کردن معیارهای جدید قیمت بیت کوین توسط تحلیلگر، بیت کوین خیلی بالا به 23000 دلار رسید.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX معتقد است که هرج و مرج در درجه اول قرار خواهد گرفت و بیت کوین و آلت کوین ها را قبل از شروع هر رنسانس بلندمدت به پایین ترین سطح می رساند.

اگر فدرال رزرو با کمبود کامل گزینه ها برای جلوگیری از سقوط مواجه شود، هیز معتقد است که قبل از جایگزینی QT با تسهیل کمی یا QE، آسیب وارد شده است.

او در یک پست وبلاگی در این ماه نوشت: “این سناریو کمتر ایده آل است زیرا به این معنی است که هر کسی که در حال حاضر دارایی های پرخطر را خریداری می کند، کاهش شدید عملکرد را تجربه می کند. سال 2023 می تواند به بدی سال 2022 باشد تا زمانی که فدرال رزرو بازگردد.”

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉