آژانس های فدرال ایالات متحده بیانیه مشترکی در مورد خطرات دارایی های رمزنگاری شده و اقدامات ایمن صادر می کنند

آژانس های فدرال ایالات متحده بیانیه مشترکی در مورد خطرات دارایی های رمزنگاری شده و اقدامات ایمن صادر می کنند


فدرال رزرو، FDIC و OCC گرد هم آمده اند تا سال نوی پر از FUD را با هشدار به بانک های تحت نظارت خود در مورد خطرات مرتبط با دارایی های رمزنگاری شده و تلاش های آنها برای مهار این خطرات تبریک بگویند.

رگولاتورهای بانک فدرال ایالات متحده سال جدید را با بیانیه ای در مورد دارایی های کریپتو که با مشکلات صنعت کریپتو در سال 2022 روبرو هستند آغاز کردند. فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و دفتر کنترل کننده ارز (OCC) بیانیه مشترکی را در 3 ژانویه در مورد مشکلات گذشته و تلاش های خود برای حفظ شیوه های بانکی سالم با وجود این چالش ها منتشر کردند.

این آژانس‌ها گفتند: «مهم است که ریسک‌های کاهش‌ناپذیر یا غیرقابل کنترل مرتبط با بخش دارایی‌های رمزنگاری شده به سیستم بانکی منتقل نشود. آنها هشت خطر خاص را شناسایی کردند که شامل تقلب، نوسانات، آلودگی و مسائل شناخته شده مشابه است.

مرتبط: مراقب باشید: هشدار رگولاتور بانکی ایالات متحده برای رمزارزها

موسسات بانکی از ارائه خدمات بانکی به طبقه و نوع خاصی از مشتریان تا حدی که قانون و مقررات مجاز بداند نه منع و نه منع می‌شوند.»

«بر اساس درک فعلی و تجربه آژانس‌ها تا به امروز، آژانس‌ها معتقدند صدور یا نگهداری دارایی‌های رمزنگاری شده به عنوان دارایی‌های رمزنگاری اصلی که در یک شبکه باز، عمومی و/یا غیرمتمرکز یا سیستم مشابه صادر، ذخیره یا منتقل می‌شوند، بسیار خطرناک است. و احتمالاً با رویه‌های صحیح بانکداری ناسازگار است.»

این بیانیه با اشاره به “رویکرد دولت به ایالت” آژانس ها به وضعیت مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده و امکان تغییر اشاره کرد:

آژانس‌ها از طریق رویکرد مورد به مورد خود تا به امروز، به ایجاد دانش، تخصص و درک خطراتی که دارایی‌های رمزنگاری می‌تواند برای مؤسسات بانکی، مشتریان آنها و سیستم مالی گسترده‌تر ایالات متحده ایجاد کند، ادامه می‌دهند.

همه رگولاتورهای بانکی قبلاً در مورد کریپتو ابراز نگرانی کرده بودند. با این حال، نگرش آنها یکپارچه نیست. به عنوان مثال، یکی از نمایندگان FDIC در مورد استیبل کوین ها مثبت صحبت کرد. OCC اخیراً اقداماتی را برای تعامل فعالتر با فین‌تک انجام داده است و فدرال رزرو اگر تعهدی نداشته باشد، به ارز دیجیتال بانک مرکزی علاقه نشان داده است.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉