قاضی ناحیه ایالات متحده موضوع حسابرس مستقل FTX را به دادگاه تجدید نظر ارسال می کند


یک قاضی ورشکستگی در ماه فوریه درخواست یک بازپرس مستقل را رد کرد و باعث شد که درخواست تجدید نظر شود که اکنون می تواند به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش سوم مراجعه کند.

یک قاضی ناحیه ایالت متحده درخواستی را به دادگاه استیناف ارجاع داده است که به دنبال انتصاب حسابرس مستقل برای صرافی ارز دیجیتال ورشکسته FTX است.

قاضی کولم کانولی در اسنادی که در 30 ماه مه به دادگاه ناحیه دلاور ایالات متحده ارائه شد، گفت که اندرو وارا، دادستان ایالات متحده در پرونده FTX پس از رد درخواست دادگاه ورشکستگی در ماه فوریه برای تعیین بازپرس برای نظارت بر رمزارز شکست خورده، درخواست تجدید نظر داد. تبادل. . با توجه به پرونده های دادگاه، قوانین ورشکستگی اجازه می دهد، اما نیازی به انتصاب حسابرس مستقل در صورت وجود شرایط خاص، مانند مورد FTX ندارد.

“یکی از هر دو [law] کانولی گفت، البته این یک موضوع قانونی است که به درخواست هیئت امنای ایالات متحده، زمانی که بدهی های قانونی بدهکار بیش از 5 میلیون دلار باشد، باید یک بازپرس تعیین شود. «زیرا دادگاه ورشکستگی درخواست امین را برای تعیین بازرس تا حدی بر اساس پاسخ وی به این سؤال رد کرد. […] بنابراین لازم است رای تجدیدنظر در شعبه سوم تأیید شود.»

وکلای بدهکاران FTX استدلال کردند که انتصاب بازپرس در پرونده ورشکستگی تقریباً 100 میلیون دلار هزینه خواهد داشت و “هیچ منفعتی” برای طلبکاران نخواهد داشت. با این حال، وارا، که نماینده منافع وزارت دادگستری ایالات متحده است، و چندین قانونگذار ایالات متحده از دادگاه خواستند تا این کار را انجام دهد تا از تضاد منافع احتمالی جلوگیری شود.

قاضی ورشکستگی جان دورسی در ماه فوریه درخواست وارا را رد کرد و باعث شد هیئت امنای ایالات متحده در ماه مارس درخواست تجدید نظر کند. این موضوع احتمالاً اکنون به دادگاه تجدیدنظر ناحیه سوم ایالات متحده خواهد رفت.

مرتبط با: FTX 2.0 به زودی راه اندازی می شود؟ پرونده دادگاه نشان می دهد که یک طرح راه اندازی مجدد در حال کار است

همانطور که FTX در نوامبر 2022 برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرد، پرونده جنایی علیه مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید همچنان ادامه دارد. بنکمن-فرید از زمان استرداد وی از باهاما به ایالات متحده در ماه دسامبر تا حد زیادی در خانه خانواده اش در کالیفرنیا محبوس بوده است و انتظار می رود محاکمه او در ماه اکتبر آغاز شود.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید