جامعه کریپتو به دموکرات های ایالات متحده که از قدرت رمزنگاری SEC حمایت می کنند پاسخ می دهد


یکی از اعضای جامعه تصمیم خود را برای جدایی از حزب توضیح داد و استدلال کرد که دموکرات ها بر سر “آینده نوآوری آمریکا” خدا را بازی می کنند.

حزب دموکرات در ایالات متحده در یادداشتی که پیش از جلسه استماع بین اعضای کمیته منتشر شد، قصد خود را برای حمایت از اختیارات کامل کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد ارزهای دیجیتال ابراز کرده است. این اسناد در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و باعث واکنش شدید اعضای جامعه کریپتو شد.

اسناد در 10 مه به اشتراک گذاشته شده است در توییتر، برجسته کردن پیام‌های مهم برای دموکرات‌ها برای حمایت از مرجع نظارتی ارزهای دیجیتال SEC. این شامل این ادعا می شود که تقریباً تمام دارایی های دیجیتال اوراق بهادار را تشکیل می دهند.

تهدید به رأی دادن به احزاب دیگر مناقشه کردن از آنجایی که در اسناد تناقضات زیادی وجود داشت، اعضای مختلف جامعه در توییتر نارضایتی خود را از اقدام علیه رمزارزها ابراز کردند.

به گفته یکی از اعضای جامعه، این یادداشت نشان می دهد جایی که هر یک از طرفین در ترتیبات کریپتو قرار دارند. به گفته این کاربر توییتر، جمهوری خواهان خواهان یک چارچوب شفاف هستند، در حالی که دموکرات ها ادعا می کنند که SEC قبلاً به وضوح اعلام کرده است که تقریباً تمام دارایی های دیجیتال اوراق بهادار هستند.

در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه اصطلاح که آنها دیگر نمی توانند بخشی از حزب باشند. این عضو انجمن استدلال کرد که دموکرات ها در مورد “آینده نوآوری آمریکا” خدا را بازی می کنند. علاوه بر این، کاربر توییتر گفت که آنها تصمیماتی را در مورد فناوری ای اتخاذ کردند که آنها را درک نکردند.

مرتبط با: بایدن خواستار پایان دادن به «خلاف‌های مالیاتی رمزنگاری‌شده» به ارزش 18 میلیارد دلار شد – جامعه به اختلاف نظر می‌پردازد

آستین کمپبل، عضو انجمن، همچنین تاکید کرد که دولت های خارجی چقدر از چشم انداز گرفتن آینده فین تک از ایالات متحده هیجان زده خواهند بود. کمپبل در توییتی نوشت:

در 8 می، کوین بیس از امارات متحده عربی بازدید کرد تا پتانسیل آن را به عنوان یک مرکز استراتژیک برای تبادل ارز دیجیتال ببیند. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، در رویدادی به نام اجلاس فین تک دبی گفت که ایالات متحده از نظر شفافیت نظارتی “کمی عقب تر” است. این مدیر همچنین به اشتراک گذاشت که در این سفر با وزیر اقتصاد امارات، آقای عبدالله بن طوق المری، دیدار کرد.

در همان رویداد، Saqr Ereiqat، یکی از بنیانگذاران Crypto Oasis، در مورد اینکه چگونه زیرساخت امارات متحده عربی برای تجارت بیشتر از ایالات متحده است، صحبت کرد. وی بر علاقه فزاینده به منطقه تاکید کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید