گزارش: ایالات متحده در نظر دارد تسهیلات وام اضطراری را برای بانک‌ها «گسترش» کند


در حالی که پیشنهادات نقدینگی فدرال رزرو باید به طور یکسان برای “همه کاربران واجد شرایط” قابل دسترسی باشد، منابع ناشناس هشدار دادند که این کار می تواند “به نحوی” انجام شود که به نفع بانک First Republic باشد.

به گفته افرادی که با این وضعیت آشنا هستند، گزارش شده است که مقامات ایالات متحده در حال بحث در مورد یک خط اعتباری اضطراری برای بانک ها هستند.

به نقل از منابع ناشناس، گزارش بلومبرگ در 26 مارس گفت که مقامات ایالات متحده تصمیم نگرفته اند که در صورت وجود چه حمایتی می توانند از جمهوری اول ارائه کنند، اما “گسترش پیشنهاد فدرال رزرو” یکی از گزینه ها است. در نظر گرفته شده است.

در حالی که بانک و مشاوران آن در تلاش برای “تقویت ترازنامه” هستند، گزارش شده است که First Republic بدون نیاز به “اقدام فوری”، “به اندازه کافی باثبات برای عملکرد” ​​است.

منابع گفتند که فدرال رزرو مطابق با قانون بانکداری گسترش خواهد یافت، که تصریح می کند که عرضه نقدینگی باید “بر مبنای گسترده” باشد و منافع یک بانک خاص را هدف قرار ندهد و هشدار داد که این تغییر می تواند “به نحوی” انجام شود. راهی برای بهره مندی بانک First Republic”.

مرتبط با: First Republic و Credit Suisse را رایت کنید

علیرغم اینکه ترازنامه First Republic با چالش‌های ساختاری مواجه است، گزارش شده است که “سپرده‌های بانک در حال تثبیت هستند” و خطر “فرار ناگهانی و خشونت‌آمیز” که باعث تعطیلی بانک سیلیکون ولی توسط رگولاتورها شده است، وجود ندارد. :

پیپل گفت: «او پول نقد برای رفع نیازهای مشتری در حین تحقیق در مورد راه حل ها دارد. این شامل 30 میلیارد دلار سپرده گذاری شده توسط بزرگترین بانک های کشور در این ماه می شود.

این امر پس از آن صورت می گیرد که فدرال رزرو در 19 مارس برنامه خود را برای حمایت از شرایط نقدینگی از طریق “خطوط سوآپ”، توافقنامه مبادله ارز بین دو بانک مرکزی اعلام کرد.

فدرال رزرو در بیانیه ای اعلام کرد: برای افزایش اثربخشی خطوط سوآپ در تأمین بودجه دلار آمریکا، بانک های مرکزی که در حال حاضر معاملات دلاری آمریکا را ارائه می دهند، موافقت کرده اند که تعداد معاملات آتی هفت روزه را از هفتگی به روزانه افزایش دهند.

شبکه خط سوآپ که شامل بانک کانادا، بانک انگلستان، بانک ژاپن، بانک مرکزی اروپا و بانک بین المللی سوئیس می شود، از 20 مارس آغاز شد و حداقل تا 30 آوریل ادامه خواهد داشت.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *