نمایندگان کنگره آمریکا مشاوران رئیس جمهور را به دلیل مواضع ارزهای دیجیتال در گزارش اقتصادی سرزنش کردند


قانونگذاران به بخشی از گزارش سالانه رئیس جمهور اعتراض کردند که معتقدند نقش کنگره را تضعیف می کند و می تواند با دشمنی آن با دارایی های دیجیتال به اقتصاد آسیب برساند.

اعضای کنگره ایالات متحده، وارن دیویدسون و مایک فلود، نامه ای به رئیس شورای مشاوران اقتصادی (CEA) نوشتند و خواستار توضیح بخشی از گزارش اقتصادی رئیس آژانس شدند که «دیدگاه خصمانه نسبت به دارایی دیجیتال» را بیان می کرد. زیست بوم.”

این گزارش که در ماه مارس به کنگره ارائه شد، شامل بخشی با عنوان «واقعیت دارایی‌های رمزنگاری» بود که ادعا می‌کرد این دارایی‌ها «هیچ یک از مزایای وعده داده شده را به همراه ندارند». قانونگذاران مدعی شدند که دیدگاه آژانس معکوس کردن موضع اتخاذ شده در “دستور اجرایی رئیس جمهور برای تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال” است. آنها نوشت:

“ما در تلاش هستیم تا سهم خود را در کنگره برای معرفی یک رژیم نظارتی برای دارایی های دیجیتال انجام دهیم که به این اکوسیستم نوآورانه اجازه می دهد در حالی که حفاظت های حیاتی را در ایالات متحده اعمال می کند، رشد کند.”

آنها افزودند: “با نگاه خصمانه نسبت به اکوسیستم دارایی دیجیتال، دولت فقط نوآوری دارایی های دیجیتال را به خارج از کشور سوق می دهد و سرمایه و رشد اقتصادی را از ایالات متحده به نفع سایر کشورها جذب می کند.”

این نامه سوالاتی را ایجاد کرد که بلافاصله به ذهن حامیان کریپتوها خطور کرد که ادعاهای مطرح شده در گزارش را به چالش کشیدند. نویسندگان این پرسش را مطرح کردند که چگونه شرکت‌ها می‌توانند از قانون پیروی کنند «زمانی که قوانین قابل اجرا متناقض هستند، برای مثال، زمانی که یک محصول هم اوراق بهادار و هم یک کالا در نظر گرفته می‌شود».

مرتبط: قانون «پول خود را ذخیره کنید» برای محدود کردن کنترل دولت بر رمزارزها معرفی شد

آنها همچنین پرسیدند چرا آژانس نقش کنگره را رد کرد و گفت که بیشتر فعالیت ها در فضای رمزنگاری تحت مقررات فعلی است و آیا نظر CEA این است که قوانین کنگره خطرات بالقوه را کاهش نمی دهد و حمایت بیشتری را برای مصرف کنندگان فراهم نمی کند. در حال حاضر موجود است؟” امروز؟”

در نهایت، قانون‌گذاران می‌خواهند بدانند چرا این آژانس که بخشی از دفتر اجرایی ریاست جمهوری است، ادعا می‌کند که سیستم پرداخت فوری FedNow که به زودی راه‌اندازی می‌شود و ارز دیجیتال بانک مرکزی ساده‌تر و موثرتر از دارایی‌های دیجیتال برای ارتقاء هستند. . سیستم مالی.

هدف از اطلاعات درخواست شده در نامه فاش نشده است. نویسندگان تاریخ 26 مه را برای پاسخ ها تعیین کردند.

دیویدسون یک مدافع قدیمی ارزهای دیجیتال است که در ماه آوریل قانونی را برای برکناری گری جنسلر از ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصویب کرد.

Flood، به عنوان قانونگذار ایالت نبراسکا در سال 2021، لایحه‌ای را تصویب کرد که به موسسات مالی در این ایالت اجازه می‌دهد تا کسب‌وکارهای نگهداری دارایی دیجیتال را انجام دهند. آن لایحه به قانون تبدیل شد. در سطح فدرال، فلود از “قانون نظارت ضد دولتی CBDC” حمایت کرد، که نماینده تام ایمر در فوریه اعلام کرد.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *