کنگره ایالات متحده در 14 فوریه جلسه استماع “سقوط کریپتو” برگزار می کند


جلسه استماع “سقوط کریپتو: چرا ما به حفاظت از سیستم مالی برای دارایی های دیجیتال نیاز داریم” دو ماه پس از نشست سناتورها برای بحث در مورد سقوط FTX برگزار می شود.

قانونگذاران ایالات متحده در کمیته بانکی سنا دومین جلسه استماع را برای بررسی تأثیر سقوط بازار کریپتو برنامه ریزی کرده اند.

رئیس کمیته بانکی سنا، شرود براون، در 3 فوریه اعلام کرد که سناتورها در 14 فوریه برای جلسه ای با عنوان “Crypto Crash: چرا ما به حفاظت از سیستم مالی برای دارایی های دیجیتال نیاز داریم” ملاقات خواهند کرد. این جلسه دو ماه پس از بحث و گفتگو قانونگذاران در مورد سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX در جلسه استماع دسامبر برگزار می شود.

تغییراتی در دومین جلسه استماع برنامه ریزی شده برای کمیته بانکی سنا پس از شروع اجلاس 118 کنگره ایجاد خواهد شد. سناتور براون به عنوان رئیس کمیته باقی خواهد ماند، اما پس از کناره گیری پت تومی، سناتور تیم اسکات به عنوان یک عضو ارشد این کمیته را بر عهده خواهد گرفت. اسکات چارچوب قانونی رمزنگاری را به عنوان یکی از اولویت های قانونی خود گنجانده است.

پس از اعلام ورشکستگی FTX، کمیته‌های مجلس نمایندگان و سنا جلساتی را برگزار کردند که بر بسیاری از سرمایه‌گذاران فردی در ایالات متحده تأثیر گذاشت. همچنین انتظار می رود کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان دومین جلسه استماع در مورد FTX را در سال 2023 برگزار کند. هیچ جلسه استماع در برنامه کمیته در زمان انتشار ظاهر نشد.

مرتبط با: سناتور آمریکایی تد کروز برای رمزنگاری در کنگره فشار می آورد… با استفاده از تنقلات

ستاره هالیوود بن مک کنزی مخزن کوسه ستاره و سرمایه گذار کوین اولری، جنیفر شولپ از موسسه کاتو و پروفسور هیلاری آلن در جلسه دادگاه در ماه دسامبر شهادت دادند. سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، قرار بود قبل از دستگیری در باهاما در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان سخنرانی کند. مشخص نیست چه کسی در جلسه فوریه صحبت خواهد کرد.

کوین تلگراف با دفتر سناتور شرود براون تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید