بیت کوین ایالات متحده به توافقی آزمایشی برای بازگشایی تاسیسات استخراج آبشار نیاگارا رسید


پس از یک مبارزه قانونی طولانی، این شرکت باید هزینه ها و جریمه های مختلفی را پرداخت کند و اقدامات جامع کنترل صدا را انجام دهد.

طبق یک گزارش محلی، ماینر ارز دیجیتال US Bitcoin Corp به توافقی آزمایشی با شهر آبشار نیاگارا رسیده است که به آن اجازه می‌دهد عملیات استخراج خود را در آن شهر بازگشایی کند. یک قاضی دادگاه عالی ایالتی دستور تعطیلی این مرکز را در اوایل ماه مارس صادر کرد. این شهرک همچنان نیازمند تصویب شورای شهر است.

ادوارد پیس، قاضی دادگاه عالی ایالتی، در متن دستور، پس از «هفته‌ها مذاکره بحث‌انگیز» بین شهر و بیت‌کوین ایالات متحده، دستور تعطیلی کارخانه را صادر کرد. در حالی که این حکم تصمیم قاضی دادگاه عالی ایالتی دیگر را برای توقف فعالیت اجرا می کرد، شهر به دنبال دستوری برای اجرای احکام جدید شهری بود که بر کارخانه تأثیر می گذاشت.

مطالب مرتبط: نیروی فضایی MIT استخراج بیت کوین را به عنوان ابزار امنیت سایبری پیشنهاد می کند

پیس بیت کوین ایالات متحده را به دلیل نادیده گرفتن حکم اولیه، تحقیر دادگاه تلقی کرد و در ابتدا تا دسامبر به طور ماسبق جریمه شد. بر اساس این گزارش، مجموع این جریمه ها بیش از یک میلیون دلار خواهد بود.

این شرکت اکنون باید 150000 دلار هزینه، هزینه های قانونی و 180000 دلار برای بازپرداخت هزینه های درخواست جدید به شهر بپردازد. علاوه بر این، بیت کوین ایالات متحده باید اقداماتی را برای کاهش نویز در کارخانه انجام دهد، از جمله ساخت دیواری برای کاهش نویز و تحت نظارت شخص ثالث.

بیت کوین ایالات متحده در حال ادغام با ماینر کانادایی Hut 8 در معامله ای است که در ماه فوریه اعلام شد. همچنین دارای امکاناتی در تگزاس و نبراسکا است. طبق وب‌سایت آن، بیت‌کوین ایالات متحده از «الکتریسیته با انتشار صفر» با حدود ۹۰ درصد در کارخانه خود در نیویورک استفاده می‌کند.

ایالت نیویورک یک تعلیق دو ساله برای عملیات جدید معدنکاری اثبات کار و تمدید مجوز برای موارد موجود، تا زمانی که انرژی آنها با انرژی 100٪ تجدیدپذیر تامین نشود، وضع کرده است. دادستان کل ایالت در ماه ژوئن هشداری برای سرمایه گذاران در مورد خطرات سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال صادر کرد.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید