مقامات ایالات متحده صفحه ای را برای اطلاع قربانیان FTX در مورد شکایت SBF راه اندازی کردند


بر اساس پرونده دادگاه، تعداد قربانیان پرونده FTX، تکیه بر روش‌های گزارش‌دهی سنتی‌تر را «عملی» کرد.

دفتر دادستان کل ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک صفحه ای را در وب سایت خود منتشر کرد که از قربانیان کلاهبرداری FTX سام بنکمن-فرید خواسته بود به آنها مراجعه کنند و آنها را در مورد روند دادگاه مطلع کنند.

دانیل ساسون، معاون دادستان کل ایالات متحده، در پرونده ای در تاریخ 6 ژانویه، از دادگاه فدرال خواست تا به دفتر او اجازه دهد، در زمانی که تحت مدیریت بانکمن-فرید بود، “اخطار منطقی، دقیق و به موقع” را از صرافی ارزهای دیجیتال FTX دریافت کند تا قربانیان کلاهبرداری را مطلع کند. به گفته ساسون، دولت یک “طرح جایگزین” برای اطلاع قربانیان پرونده FTX از طریق یک اطلاعیه آنلاین که در ژانویه منتشر شد، پیشنهاد کرده است.

با توجه به پرونده دادگاه، تعداد قربانیان پرونده FTX، اتکا به روش‌های گزارش‌دهی سنتی‌تر را «بدون ایجاد پیچیدگی یا طولانی‌کردن بی‌رویه رسیدگی‌ها در این موضوع» «عملی» کرد. قاضی لوئیس کاپلان در همان روز این درخواست را تایید کرد.

اطلاعیه در وب سایت SDNY بینندگان را از هشت جنایتکار که بانکمن-فرید در دادگاه با آنها روبرو می شود و همچنین حقوق قربانیان بر اساس قوانین فدرال آگاه کرد. این مورد شامل حق اطلاع از روند دادگاه عمومی و داد و ستد با بانکمن-فرید، و همچنین مصاحبه با وکیل نماینده دولت ایالات متحده بود.

این داستان در حال تکامل است و به روز خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید