گزارش: مقامات ایالات متحده 460 میلیون دلار از سهام Robinhood وابسته به FTX را مصادره کردند

گزارش: مقامات ایالات متحده 460 میلیون دلار از سهام Robinhood وابسته به FTX را مصادره کردند


گزارش شده است که مقامات به یک قاضی ورشکسته گفته اند که در حال مصادره 56 میلیون سهام Robinhood، یکی از شرکت های تابعه FTX و مدیر عامل سابق آن، سام بانکمن-فرید هستند.

طبق گزارش ها، وزارت دادگستری ایالات متحده بیش از 400 میلیون دلار از سهام Robinhood مرتبط با FTX را به عنوان بخشی از شکایت علیه صرافی ارز دیجیتال توقیف کرده یا در حال مصادره است.

بر اساس گزارش 4 ژانویه رویترز، مقامات آمریکایی به قاضی گفتند که در حال توقیف دارایی های مرتبط با FTX و مدیر عامل سابق آن، سام بنکمن-فرید هستند. صدا و سیما. این گزارش پس از آن منتشر شد که قاضی پرونده جنایی علیه SBF به او دستور داد که به هیچ ارز دیجیتال یا دارایی از FTX یا Alameda دسترسی نداشته باشد یا آن را انتقال ندهد.

در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX، کنترل سهام رابینهود بحث برانگیز شد زیرا بسیاری از سرمایه گذاران و طلبکاران می خواستند متحد شوند. BlockFi، Bankman-Fried، و طلبکار FTX، Yonathan Ben Shimon، حقوق دارایی ها را در اختیار دارند.

در 3 ژانویه، در دادگاه فدرال، بنکمن-فرید در 8 فقره اتهام، از جمله کلاهبرداری الکترونیکی، کلاهبرداری اوراق بهادار، و نقض قوانین مالی مبارزات انتخاباتی، بی گناه بود. او همچنین قبلاً از انتقال وجوه از Alameda خودداری کرده بود و گفت که از زمان ترک سمت خود به عنوان مدیرعامل در نوامبر دیگر به کیف پول دسترسی ندارد.

مربوط: نتیجه پیگرد قانونی SBF ممکن است تعیین کند که IRS چگونه خسارات FTX شما را مدیریت خواهد کرد.

مدیر عامل سابق FTX از دسامبر در خانه خانواده اش در کالیفرنیا در حصر خانگی به سر می برد، اما به دلایل تایید شده، از جمله حضور در دادگاه در نیویورک، اجازه سفر به او داده شد. تاریخ رسیدگی برای 2 اکتبر تعیین شده است.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉