به روز رسانی: پلتفرم هوش رمزنگاری کوین تلگراف 2 ساله شد

به روز رسانی: پلتفرم هوش رمزنگاری کوین تلگراف 2 ساله شد


تحقیقات نشان می دهد که تحلیل تاریخی بازارهای رمزنگاری، همراه با شرایط لحظه ای و احساسات سرمایه گذار، می تواند بسیار آموزنده باشد.

Cointelegraph Markets Pro، یک پلتفرم داده طراحی شده برای یکسان سازی میدان بازی شرکت کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال، نزدیک به دو سال است که در دسترس عموم قرار گرفته است.

این پلتفرم که توسعه آن یک سال به طول انجامید، نتیجه یک تحلیل جامع از بازارهای رمزنگاری و محرک های کلیدی حرکت قیمت دارایی ها است.

به طور مشترک توسط Cointelegraph و The Tie، جامع‌ترین و کاربردی‌ترین ارائه‌دهنده اطلاعات دارایی دیجیتال مورد اعتماد بیش از 100 مشتری سازمانی، توسعه یافته است.

تست امتیاز VORTECS™

در قلب این پلتفرم، امتیاز VORTECS است که شرایط فعلی بازار را برای بیش از 420 دارایی رمزنگاری شده با مناظر تاریخی مشابه بازار مقایسه می‌کند.

یک الگوریتم اختصاصی این شرایط گذشته را تجزیه و تحلیل می‌کند و به دنبال الگوهای ثابت در رفتار بازار در روزهای آینده است.

کوین تلگراف می گوید: «در حالی که همه ما می دانیم که عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست، پلتفرم Cointelegraph Markets Pro به ما امکان می دهد مدل های بسیار خاصی را با ترکیب تحلیل احساسات و فعالیت رسانه های اجتماعی با شرایط بازار در زمان واقعی ایجاد کنیم. مدیر بازارهای حرفه ای، راسل دکورت.

تاریخ پیش بینی کننده نیست، اما می تواند عمیقاً آموزنده باشد.

به گفته جاشوا فرانک، مدیر عامل The Tie، آزمون بتا VORTECS نتایج چشمگیری داشت: «ما هر امتیازی را که از یک آستانه خاص عبور کرد، آزمایش کردیم.

زمانی که امتیاز VORTECS™ برای یک دارایی رمزنگاری خاص از ۷۵ فراتر رفت، شاهد افزایش میانگین قیمت ۵۶۷.۲ درصدی در ۲۴ ساعت آینده و ۴۷۳.۴۹ درصدی در هفت روز آینده بودیم.

همچنین، زمانی که امتیازها از آستانه 80 عبور کردند، سود دارایی 600.01 درصد در 24 ساعت آینده و 473.49 درصد در هفته آینده بود.

«البته، معیار واقعی موفقیت در بازار نزولی این است که آیا یک پلتفرم مزیت واقعی نسبت به بازار دارد، زیرا بسیاری از معامله‌گران ارزهای دیجیتال با زندگی خود دست و پنجه نرم می‌کنند.»

Breaking NewsQuakes™ سرفصل ها را سریعتر ارائه می دهد

Cointelegraph Markets Pro همچنین دارای NewsQuakes™ است، یک جمع‌آوری کننده اخبار جامع که گمان می‌رود سریع‌ترین در صنعت ارزهای دیجیتال باشد.

Cointelegraph Markets Pro به مدت دو سال با The Tie همکاری می کند تا مهم ترین محرک های قیمت را در چرخه اخبار شناسایی و جدا کند.

فهرست‌بندی‌ها و شراکت‌های بورس از جمله سرفصل‌هایی هستند که بیشتر به دنبال حرکت بازارها هستند.

پلتفرم Cointelegraph Markets Pro از هوش مصنوعی (AI) برای بررسی هزاران منبع تحلیل شده در هر دقیقه استفاده می‌کند و بینش‌های کلیدی را مستقیماً در عرض چند ثانیه به مشترکان Cointelegraph Markets Pro ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال، زمانی که یک دارایی رمزنگاری شده در Coinbase فهرست شده است، اغلب شاهد افزایش سریع و قابل توجه قیمت است. DeCorte می‌گوید: «این اعلامیه‌ها می‌توانند بازدهی سریعی را برای معامله‌گرانی که به سرعت آن‌ها را شناسایی می‌کنند، به ارمغان بیاورند.

به عنوان مثال، سیستم NewsQuake™ اخبار مربوط به Marinade (MNDE) را ارائه می‌کند و نشانه‌های اولیه حرکت یک روزه از 0.07 دلار در بالا به 0.30 دلار را برای سود 307 درصدی برای معامله‌گران ارائه می‌دهد.

هوش بازار برای همه

مشترکین Cointelegraph Markets Pro همچنین به ویژگی‌های نوآورانه جامعه دسترسی پیدا می‌کنند. با رهبری هر دو تیم Cointelegraph و The Tie، اعضا می توانند با دیگر علاقه مندان به بحث و گفتگو بپردازند، استراتژی ها و ایده ها را به اشتراک بگذارند و به تحقیقات منحصر به فرد کارشناسان بازار دسترسی داشته باشند.

دکورت معتقد است که ترکیب اخبار بلادرنگ و مدل‌سازی الگوریتمی، بازارهای ارزهای دیجیتال را برای همه نوع سرمایه‌گذاران قابل دسترس‌تر می‌کند.

ما شاهد افزایش جهانی علاقه به ارزهای دیجیتال حتی در زمان فروپاشی FTX بودیم و همچنین متوجه شدیم که عدم تقارن اطلاعاتی ذاتی در بازارهای مالی کنونی در برابر سرمایه گذاران معمولی قرار می گیرد.

امیدوارم Cointelegraph Markets Pro بتواند زمینه بازی را در صنعت کریپتو هموار کند.”

فرانک این احساس را تکرار کرد: «هنگامی که تقریباً هفت سال پیش شروع به ایجاد The Tie کردیم، یک هدف داشتیم: این امکان را داریم که میلیون‌ها معامله‌گر روزانه در سراسر جهان تصمیمات آگاهانه‌تری با داده‌های ارزهای دیجیتال قابل اعتماد و شفاف بگیرند.

چالش این بود که میلیاردها نقطه داده‌ای را که به دست آورده‌ایم ترکیب کنیم و اطلاعات عملی و روشن‌گری را برای همه به اشتراک بگذاریم.”

برای اینکه ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه اقدام بازار را ارائه می دهد داده‌ها قبل از اینکه این اطلاعات در دسترس عموم قرار گیرد… اینجا کلیک کنید.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. ارقام و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری بیان شده اند. استراتژی‌هایی که به صورت زنده آزمایش شده‌اند، توصیه نیستند. قبل از تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

همه ROI های نقل شده از 20 دسامبر 2022 صحیح هستند.


نویسنده: Cointelegraph

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉