Unsiwap کیف پول موبایل iOS را در برخی کشورها راه اندازی می کند


صرافی غیرمتمرکز قبلاً اعلام کرده بود که اپل اجازه نمی دهد برنامه هایش در اپ استور فهرست شوند.

صرافی غیرمتمرکز Uniswap طبق اعلامیه 13 آوریل این شرکت، کیف پول موبایلی را با پشتیبانی داخلی برای صرافی راه اندازی کرده است. این برنامه برای دستگاه‌های iOS در برخی کشورها در دسترس است و می‌توانید آن را در اپ استور اپل پیدا کنید.

تیم Uniswap در 3 مارس شکایت کرد که اپل برنامه را از فروشگاه آنها مسدود کرده است. با این حال، در این اطلاعیه جدید، تیم گفت که کیف پول او “از زندان اپل خارج شده و اکنون در اکثر کشورها زندگی می کند.”

Uniswap گفت که کیف پول جدید به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را در شبکه های اتریوم، Polygon، Arbitrum و Optimism مبادله کنند. همچنین می تواند از طریق WalletConnect به هر برنامه اتریوم متصل شود. کاربران می توانند از حساب های خود با تایپ عبارات اولیه یا با رمزگذاری صندوق کلید خود با رمز عبور و ذخیره آن در iCloud از حساب های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

برنامه Uniswap همچنین به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات دقیق در مورد توکن های غیرقابل تغییر (NFT) ذخیره شده در آن، از جمله قیمت های پایه و مجموعه آنها را مشاهده کنند.

مرتبط با: Uniswap پروژه توسعه مشوق DAO را تأمین می کند

چندین توسعه‌دهنده کیف پول در چند سال گذشته برنامه‌های تلفن همراه با عملکردهای DeFi داخلی را برای تسهیل تعامل Web3 معرفی کرده‌اند. در سال 2020، Argent MakerDAO و سایر پروتکل های DeFi را با برنامه کیف پول خود یکپارچه کرد و 1Inch ادغام های مشابهی را در سال 2021 ارائه کرد.

طبق صفحه تحلیلی آن، Uniswap بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال اتریوم با ارزش کل بیش از 3.4 میلیارد دلار است که در قراردادهای هوشمند آن قفل شده است.

کوین تلگراف با تیم Uniswap تماس گرفت تا لیستی از کشورهایی را که برنامه در آنها در دسترس بود، دریافت کند اما تا تاریخ انتشار پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید