Uniswap بر روی Moonbeam پاراچین Polkadot ساخته خواهد شد


صرافی غیرمتمرکز نسخه ای از Polkadot را از طریق شبکه Moonbeam دریافت می کند.

صرافی رمزارز Uniswap به زودی در Moonbeam (GLMR)، یک پاراچین از Polkadot (DOT)، بر اساس پیشنهادی که در 17 می در انجمن مدیریت صرافی تصویب شد، در دسترس خواهد بود. این پیشنهاد توسط گروه آموزشی بلاک چین در میشیگان ارائه شده است. تقریباً به اتفاق آرا و با استفاده از تنها یک نشانه UNI برای رأی مخالف به تصویب رسید.

این پیشنهاد بیان می‌کند که قراردادهای هوشمند برای مبادله قبلاً در Moonbeam مستقر شده‌اند و تنها وظیفه باقی‌مانده برای راه‌اندازی کامل «به‌روزرسانی‌های یکپارچه‌سازی front-end و گنجاندن Moonbeam در Autoouter» است.

نقدینگی اولیه در بورس ممکن است کم باشد، زیرا این مظنه هشدار می دهد که “به دلیل شرایط آشفته بازار، وعده های تقویت نقدینگی به طور موقت حذف شده است.” با این حال، او همچنین بیان می کند که بلاک چین در میشیگان در حال بررسی ایده درخواست کمک مالی Moonbeam برای ارائه نقدینگی در اسرع وقت است. این پیشنهاد با بیان اینکه اگر کمک مالی تایید شود، “از طرف DAO” خواهد بود، به این معنی است که وجوه توسط سازمان غیرمتمرکز خودمختار Uniswap نگهداری می شود.

به همراه اعلامیه توسعه دهنده Polkadot Parity Technologies، مدیر توسعه کسب و کار عمر السار گفت که فکر می کند نسخه جدید به بهبود سرعت و امنیت برای کاربران Uniswap کمک می کند:

Polkadot برای Uniswap مناسب است، جایی که کاربران آن می توانند همه چیزهایی را که پاراچین های شبکه ارائه می دهند، مانند عملکرد بالا، مقیاس پذیری، امنیت و قابلیت همکاری را کشف کنند.

پولکادوت شبکه ای از شبکه های بلاک چین به هم پیوسته به نام «پاراچین» است. این زنجیره ها به هم متصل شده اند و امنیت را از طریق زنجیره رله پولکادوت به اشتراک می گذارند. Parachain Moonbeam به طور خاص بر روی ارائه یک محیط توسعه دهنده مانند اتریوم متمرکز شده است تا توسعه دهندگان بتوانند برنامه های اتریوم خود را به اکوسیستم Polkadot مهاجرت کنند.

مرتبط با: Chainlink با Moonbeam ادغام می شود تا داده های قیمت را برای Polkadot ارائه دهد

بر اساس CoinMarketCap، Uniswap بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان (DEX) با بیش از 480 میلیون دلار حجم معاملات روزانه است. در ابتدا برای شبکه اتریوم ایجاد شد، اما در چند ماه گذشته به شدت به شبکه های دیگر گسترش یافته است. Uniswap نسخه BNB Chain را در 15 مارس منتشر کرد و در 14 آوریل در Polygon zkEVm مستقر شد. همچنین در 14 آوریل یک برنامه موبایل iOS تولید کرد تا کاربران بیشتری بتوانند به آن بپیوندند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید