Uniswap (UNI) با افزایش 8 درصدی قیمت، سیگنال خرید داد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Uniswap (UNI)، یک بازیگر اصلی در چشم انداز مالی غیرمتمرکز (DeFi)، در حال حاضر پس از افزایش 8 درصدی ارز دیجیتال، در خبرها قرار دارد. علی مارتینز، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال خلاصه شده است در اینجا نحوه نوسانات نشان می دهد که سیگنال خرید در نمودار روزانه Uniswap می درخشد.

موضع خوشبینانه تحلیلگران در مورد Uniswap

اندیکاتور TD Sequential برای شناسایی نقاط قیمت بالقوه در نمودار Uniswap سیگنال خرید را ارائه می دهد و سرمایه گذاران را برای اصلاحات کوتاه مدت آماده می کند. مارتینز تاکید کرد که آخرین حرکت قیمت Uniswap نشان می دهد که ممکن است برای افزایش 1-4 روزه آماده شود. مارتینز به طور خاص اشاره می کند که UNI به طور بالقوه می تواند تا 10 دلار افزایش یابد.

در همین حال، شاخص ترس و طمع نشان می دهد که سرمایه گذاران Uniswap در 66 حریص هستند زیرا پیش بینی قیمت همچنان صعودی است. در زمان نگارش این مقاله، UNI با 8.5 درصد افزایش در روز گذشته، با 7.60 دلار معامله می شود. به طور همزمان حجم معاملات با 14 درصد افزایش به 182.5 میلیون دلار رسید.

به نظر می رسد Uniswap سرمایه گذارانی را به سمت خود جذب می کند که به دنبال حمایت از دارایی های خود در پی کاهش اخیر قیمت بیت کوین هستند. اهمیت آن در اکوسیستم DeFi آن را به یک آلتکوین امیدوارکننده در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است.

چالش های نظارتی Uniswap

رشد اخیر بازار Uniswap اندکی پس از آن صورت می گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صرافی غیرمتمرکز پیشرو را از اقدام اجرایی مورد انتظار خود مطلع کرد. هیدن آدامز، مدیرعامل Uniswap این خبر را در پلتفرم رسانه های اجتماعی تایید کرد

Uniswap چند سال پیش خود را تحت نظارت SEC قرار داد. وال استریت ژورنال در سپتامبر 2021 اشاره کرد که SEC در حال تحقیق در مورد DEX برتر است و وکلای آژانس بر تبلیغات صرافی متمرکز شده اند.

ماروین آموری، مدیر ارشد حقوقی Uniswap، اطلاعیه ولز SEC را به عنوان «سوءاستفاده دیگر از قدرت» محکوم کرد. او مدعی شد که رگولاتور هیچ صلاحیتی بر اوراق بهادار ندارد. در همین حال، SEC در حال حاضر در حال انجام اقدامات قانونی علیه چندین بازیگر اصلی در بازار ارزهای دیجیتال است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید