Uniswap جمع آوری کننده بازار NFT را راه اندازی کرد


توسعه دهندگان می گویند این ابزار می تواند به کاربران کمک کند هنگام خرید NFT تا 15 درصد در هزینه های گاز صرفه جویی کنند.

طبق پست جدیدی که در 30 نوامبر منتشر شد، Uniswap صرافی غیرمتمرکز (DEX) اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند توکن ها یا NFT هایی را خریداری و بفروشند که با پروتکل اصلی آنها مطابقت ندارد. همانطور که توسط Uniswap گفته شد، این عملکرد در ابتدا شامل مجموعه های NFT موجود برای فروش در پلتفرم هایی مانند OpenSea، X2Y2، LookRare، Sudoswap، Larva Labs، X2Y2، Foundation، NFT20 و NFTX خواهد بود.

ما جمع‌آوری را برای ارائه قیمت‌های بهتر، نمایه‌سازی سریع‌تر، قراردادهای هوشمند غیرقابل انکار و اجرای کارآمد ساخته‌ایم تا تجربه برتری را که با Uniswap انتظار داشتند را به کاربران ارائه دهیم.»

توسعه دهندگان Uniswap ادعا می کنند که کاربران می توانند با استفاده از Uniswap NFT در مقایسه با سایر کلکتورهای NFT تا 15٪ در هزینه های گاز صرفه جویی کنند. ERC20 و NFT Swap را در یک روتر swap ترکیب می کند. با ادغام با Permit2، کاربران می توانند چندین توکن و NFT را در یک مبادله واحد معامله کنند و در عین حال در هزینه های گاز صرفه جویی کنند.

تجمیع کننده NFT توسط قرارداد هوشمند روتر جهانی، هر دو اختراع Uniswap، و قرارداد هوشمند UX توسط Permit2 بهینه شده است. به گفته DEX، “این ERC-20 و NFT swap را در یک روتر swap ترکیب می کند. با استفاده از Permit2، کاربران می توانند در هنگام معامله چندین توکن و NFT در یک سوآپ، در هزینه های گاز صرفه جویی کنند.”

“ما در ابتدا Permit2 و Universal Router را برای بهبود محصولات خود، بهینه سازی هزینه های گاز، ساده سازی جریان تراکنش های کاربر و تقویت امنیت طراحی کردیم. همانطور که فکر می کردیم، متوجه شدیم که سایر برنامه ها می توانند از یکپارچه سازی این قراردادها سود زیادی ببرند.”

به‌عنوان بخشی از تلاش‌های راه‌اندازی، Uniswap می‌گوید، براساس یک عکس فوری کیف پول به تاریخ 15 آوریل 2022، Genie جمع‌آوری کننده NFT تقریباً 5 میلیون USDC را برای کاربران قدیمی خاص پخش کرده است و به 22000 کاربر اول NFT تخفیف گاز ارائه می‌کند. با این حال، تخفیف گاز تنها به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت و 0.01 اتر (ETH) محدود خواهد شد.


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید