Uniswap به SEC پاسخ می دهد و می گوید که آماده مبارزه در دادگاه است


غول مبادلات غیرمتمرکز Uniswap، پاسخ اطلاعیه ولز اخیراً از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت شده است.

Uniswap آژانس را به تلاش برای گسترش قابل توجه صلاحیت خود برای پوشش تمام ارزش های دیجیتال متهم کرد. به گفته هیدن آدامز، مدیر عامل Uniswap، SEC می خواهد «پلیس اینترنت جهان» باشد.

آدامز گفت: «رویکرد بی‌ملاحظه SEC در مورد ارزهای دیجیتال از مصرف‌کنندگان محافظت نکرده است و آسیب‌های بی‌اندازه‌ای به افراد، کسب‌وکارها و خود دولت در ایالات متحده وارد کرده است. ما باید نوآوری اینترنتی را رهبری کنیم، نه اینکه آن را خفه کنیم».

مرتبط با

Uniswap ادعا می کند که ثبت نام به عنوان کارگزار ضروری نیست. پیش‌بینی می‌شود که اختیارات SEC بر فناوری به دلیل تصمیم آن برای رسیدگی به این موضوع محدودتر شود.

متهم Uniswap را با کیف پول کوین بیس مقایسه می کند و اصرار دارد که تراکنش های اساسی در پروتکل معاملات اوراق بهادار نیستند. در ماه مارس، قاضی منطقه ای ایالات متحده، کاترین فایلا، حکم داد که کاترین فایلا درگیر فعالیت های دلالی نیست.

مرتبط با

علاوه بر این، Uniswap ادعا کرد که از کاربران برای تجارت بر اساس پروتکل درخواست نکرده است، و افزود که اظهارات آن برای عموم مردم به یک درخواست تبدیل نمی شود. علاوه بر این، متهم اظهار داشت که به کاربران پروتکل یا رابط مشاوره ارائه نکرده است.

طبق پاسخ خود، Uniswap نه به عنوان یک متولی عمل می کند و نه در فعالیت های مبادله ای شرکت می کند. SEC ادعا کرد که قراردادهای Uniswap به عنوان سپرده گذاری برای اوراق بهادار عمل می کند.

توزیع توکن بومی UNI نیز در شکایت مورد توجه قرار گرفت و Uniswap اعلام کرد که الزامات آزمون Howey برای به رسمیت شناخته شدن به عنوان یک عرضه اوراق بهادار را برآورده نمی کند.

آدامز اظهار داشت که Uniswap “آماده مبارزه” با SEC در دادگاه است. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدر ماه آوریل شکایتی از سوی آژانس ثبت شد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید