بنیاد Uniswap 62 میلیون دلار بودجه اضافی را هدف قرار داده است


این بنیاد قصد دارد سالانه 15 میلیون دلار کمک بلاعوض برای پروژه های DeFi ارائه کند.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) Uniswap به دنبال رای گیری زنجیره ای برای تصویب بخش دوم بودجه 74 میلیون دلاری برای توسعه دهنده خود، بنیاد Uniswap است.

طبق اطلاعیه 27 سپتامبر، دومین بخش تامین مالی که شامل 10 درصد بافر در برابر نوسانات قیمت است، ارزش تخمینی 62 میلیون دلار خواهد داشت و با رای گیری زنجیره ای در 4 اکتبر تصمیم گیری می شود. در صورت تایید، بودجه برای عملیات و کمک های تحقیقاتی استفاده خواهد شد. بنیاد Uniswap مسئول رشد معیارهای پروتکل کلیدی، ایجاد خط لوله برای نوآوری، و همسویی انگیزه ها برای سهامداران DEX محبوب است.

توسعه دهندگان اعلام کردند که قصد دارند یک کیت توسعه نرم افزار برای Uniswap V4 در سال آینده ایجاد کنند و از انتقال بعدی آن پشتیبانی کنند، که قبلاً 17.3 میلیون دلار در اولین بخش دریافت کرده اند. تیم بنیاد Uniswap گفت که درخواست بودجه به نصف تقسیم شد تا زمان بیشتری برای ثبت نهاد و کسب وضعیت غیرانتفاعی 501(c)4 از خدمات درآمد داخلی فراهم شود. توسعه دهندگان گفتند که کل پرداخت در بهار قبل از اینکه توسعه دهندگان مبلغ کل بیشتری را دریافت کنند تکمیل شد.

بنیاد Uniswap اعلام کرد که در مجموع 4.8 میلیون دلار برای کمک های مالی تحقیقاتی و 3.15 میلیون دلار برای عملیات در 12 ماه گذشته هزینه شده است، با از دست دادن سرمایه 1.29 میلیون دلاری به دلیل کاهش بازار توکن های Uniswap (UNI) بین پیشنهاد اولیه مدیریت و دریافت وجوه . UF 53.2 میلیون دلار دارد در باقیمانده سرمایه کمکی که باید پرداخت شود. ما قصد داریم بین 10 تا 15 میلیون دلار در سال پرداخت کنیم و مبلغ توزیع شده در هر سال به مرور زمان افزایش خواهد یافت.

مطالب مرتبط: قاضی شکایت دسته جمعی علیه Uniswap را در مورد ضررهای تقلب رمزی رد کرد


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید