Uniswap عنوان اصلی بازی های رمزنگاری را به دست آورد


فهرست

  • Crypto: The Game توسط Uniswap Labs خریداری شد
  • فصل 3 با ویژگی های جدید زنجیره ای منتشر خواهد شد

آخرین فصل 2 Crypto: The Game، “Anon Island” توسط بیش از 800 علاقه مند به رمزنگاری در سراسر جهان بازی شد، در حالی که مجموع جایزه خالص از 281000 دلار فراتر رفت. این بازی به طور گسترده در توییتر کریپتو مورد بحث قرار گرفته است و دارای مکانیک‌های جالب درون برنامه‌ای است.

Crypto: The Game توسط Uniswap Labs خریداری شد

طبق بیانیه رسمی منتشر شده توسط Uniswap Labs، Crypto: The Game، یک بازی تعاملی بقای آنلاین با مکانیک ارزهای دیجیتال یکپارچه را خریداری کرده است. مبلغ دقیق این توافق تا 11 ژوئن 2024 هنوز توسط دو طرف فاش نشده است.

به عنوان بخشی از فرآیند خرید، همه اعضای تیم CTG به آزمایشگاه Uniswap ملحق خواهند شد تا به کار خود در فصل مورد انتظار 3 ادامه دهند.

علاوه بر این، مشارکت‌کنندگان Uniswap و Crypto: The Game با فعال‌سازی‌های زنجیره‌ای برای انجمن Uniswap آزمایش خواهند کرد.

هیدن آدامز، بنیانگذار Uniswap، از فرصت‌هایی که این خرید باز می‌کند هیجان‌زده است و تأکید می‌کند که این مرحله یک گام طبیعی برای استراتژی توسعه Uniswap است:

اگر می‌خواهیم دنیا را به صورت زنجیره‌ای حرکت دهیم، به تجربیات جذاب‌تری در زنجیره نیاز داریم. من بسیار هیجان زده هستم که به تیم CTG در Uniswap خوش آمد می گویم. به عنوان بخشی از تیم، آنها کار خود را در فصل 3 ادامه خواهند داد و همچنین آزمایش‌های زنجیره‌ای را برای کاربران Uniswap آماده خواهند کرد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، Uniswap، بزرگترین صرافی رمزنگاری غیرمتمرکز چند زنجیره ای برای EVM، در آوریل گذشته به نقطه عطف 3.2 میلیون کاربر رسید.

فصل 3 با ویژگی های جدید زنجیره ای منتشر خواهد شد

این کاربران از رابط Uniswap برای تجارت روی زنجیره در Ethereum، Arbitrum، Celo، BNB Smart Chain، Base، Polygon و Avalanche استفاده می کنند.

نمایندگان Uniswap تاکید کردند که گردش کار عملیاتی Crypto: The Game دست نخورده باقی خواهد ماند و تم ها، تغییرات و ویژگی های زنجیره ای جدید در فصل سوم آینده فعال خواهند شد.

در فصل‌های گذشته، شرکت‌کنندگان با ۰.۱ ETH خرید می‌کردند، به قبیله‌ها می‌پیوندند، در چالش‌های روزانه شرکت می‌کردند و در فصل‌های ۱۰ روزه، به یکدیگر رأی می‌دادند تا اینکه یک نفر کل جایزه را برد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید