افزایش ضعیف: Dogecoin در سال 2022 بهتر از بسیاری از قتل عام جان سالم به در برد

افزایش ضعیف: Dogecoin در سال 2022 بهتر از بسیاری از قتل عام جان سالم به در برد


علیرغم اینکه جامعه Shiba Inu فعالانه روی شبکه L2، Metaverse و بازی های بلاک چین کار می کند، DOGE امسال بسیار بهتر از SHIB عمل کرده است.

در بحبوحه سقوط شدید کریپتو در سال 2022، قیمت Dogecoin (DOGE) بسیار بهتر از بسیاری از دارایی های برتر در بازار است.

DOGE با 58 درصد کاهش در سال جاری، سومین عملکرد برتر در میان ده کشور برتر است که تنها توسط Ripple (XRP) و Binance Coin (BNB) پیشی گرفته است که شاهد افت 57.2 درصدی و 53.2 درصدی بودند.

با نگاهی به 10 دارایی برتر بر اساس ارزش بازار، بر اساس داده‌های Crypto Bubbles، بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، کاردانو (ADA) و Polygon (MATIC) به میزان قابل توجهی ضرر کردند: 65.1٪، 67.8٪، 80٪، 9 و 68.8 درصد در هر قطعه در 12 ماه گذشته.

DOGE همچنین شامل نام های بزرگ دیگری در 20 نفر برتر است، مانند Polkadot (DOT)، Solana (SOL)، Uniswap (UNI) و Avalanche (AVAX) که افت 84٪، 93.8٪، 70.3٪ و 89.9٪ را تجربه کردند. کاملا جلوتر است ٪ هرکدام.

کابوس قیمت دارایی 2022: حباب های رمزنگاری

داده‌های Intotheblock (ITB) نیز بینش‌های جالبی دارند، به طوری که اکثر دارندگان DOGE (54٪) به رنگ سبز، 3٪ به صورت همتراز و 43٪ به رنگ قرمز با قیمت فعلی 0.07 دلار هستند.

ارقام ITB بر اساس تعیین میانگین هزینه خرید توکن در کیف پول های نظارت شده و مقایسه آن با قیمت فعلی دارایی داده شده است.

با نگاهی به سایر دارایی ها، داده های ITB نشان می دهد که 46 درصد از دارندگان BTC و 47 درصد از دارندگان ETH در حال حاضر در حالت سبز قرار دارند و memecoin علیرغم سابقه پرنوسان خود عملکرد خوبی دارد.

خلاصه DOGE: Intotheblock

این عملکرد قوی علیرغم اینکه هیچ خبر مهمی برای شبکه Dogecoin یا هیچ چیز برای توجیه هیجان آینده وجود ندارد، به غیر از برخی گمانه زنی های اخیر مبنی بر اینکه DOGE به طور بالقوه، احتمالاً روزی، می تواند در توییتر ایلان ماسک ادغام شود، به دست نمی آید.

در مقایسه، اتریوم نرخ مصرف انرژی خود را در سال جاری 99 درصد کاهش داده است و مجموعه‌ای از پروژه‌های لایه 2 به گسترش آن کمک می‌کنند. به نظر می رسد که اصول اولیه قدرت Memes را ندارند.

SHIBA INU vs DOGE

با این حال، رقیب memecoin DOGE، Shiba INU (SHIB)، علی‌رغم تلاش‌های جامعه در سال جاری برای ایجاد یک اکوسیستم کامل از بازی‌های بلاک چین، NFT و یک پلتفرم متاورس با مشکل مواجه شد.

بر اساس گزارش ITB، این توکن در 12 ماه گذشته 76.1 درصد کاهش داشته است که تنها 14 درصد از دارندگان رنگ سبز، 4 درصد همتراز و 82 درصد قرمز هستند.

مربوط: سگ واقعی پشت Memecoin DOGE به شدت بیمار است

بر اساس داده‌های CoinGecko، DOGE با 10.1 میلیارد دلار هشتمین دارایی بزرگ رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است، در حالی که SHIB با 4.8 میلیارد دلار در رتبه هفدهم قرار دارد.

با این حال، در برخی اخبار بالقوه صعودی برای جامعه SHIB، توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama، با نام مستعار، اشاره کرد که ممکن است یک مشارکت جدید در پروژه Shibarium در حال انجام باشد.

Shibarium یک راه‌حل مقیاس‌پذیر لایه ۲ اتریوم است که میزبان پلتفرم متاورس، بازی‌ها و تبادل غیرمتمرکز اکوسیستم خواهد بود.

بیوگرافی شیتوشی کوساما به تازگی به “ما تنها نیستیم” به روز شده است و مکان آنها “با یک دوست جدید… حدس بزنید کی؟” به عنوان تعیین شد.

در شب کریسمس توییتی برای ۸۶۵۴۰۰ دنبال کننده دنبال شد:

«ون چیباریوم؟ لطفاً بدانید که این خیلی زود می آید*، اما زمان خیلی مهمی برای مردم نخواهد بود که با خانواده خود بگذرانند (یا در نتیجه زمان جشن سال نو). از روزهای پیش رو لذت ببرید، سال آینده سال مهمی برای بشریت است.»
نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉