Unchained 60 میلیون دلار برای ارائه خدمات مشترک بیت کوین جمع آوری می کند


Unchained Capital مستقر در تگزاس امیدوار است با افزایش قابل توجه 60 میلیون دلاری خود به رهبری Valor Equity Partners، نقاط شکست را تضعیف کند و ریسک طرف مقابل را کاهش دهد.

رکود بازار نزولی مانع از افزایش 60 میلیون دلاری یک شرکت فقط بیت کوین نشده است.

Unchained، یک ارائه‌دهنده خدمات مالی برای دارندگان بیت‌کوین (BTC)، دور سرمایه‌گذاری 60 میلیون دلاری سری B را به رهبری Valor Equity Partners اعلام کرده است. NYDIG، Trammell Venture Partners، Ecliptic Capital و Highland Capital Partners نیز شرکت کردند.

Unchained Capital روش ایمن‌تری برای نگهداری کارمزدها نسبت به ذخیره ارزهای دیجیتال در صرافی‌های متمرکز یا یک راه‌حل کلیدی ارائه می‌دهد. مدل نظارتی از قابلیت‌های چند امضای بومی شبکه بیت‌کوین استفاده می‌کند، جایی که مشتریان کلیدهای خصوصی را به اشتراک می‌گذارند که در آن بیت کوین و کلیدهای خصوصی که توسط Unchained یا سایر شرکت‌های خدمات مالی نگهداری می‌شوند را کنترل می‌کنند.

راه‌حل‌های چند امضایی، نقاط شکست منفرد را از بین می‌برند و با تخصیص آن بین چندین طرف، ریسک طرف مقابل را کاهش می‌دهند. به عبارت ساده، فرآیند چند امضایی را با یک صندوق امانات با دو کلید، یکی نزد مشتری و دیگری در بانک مقایسه کنید.

تنها نقاط شکست، یک موضوع تکرارشونده در طول سقوط کریپتو در سال 2022 بود: تعدادی از راه حل های متمرکز، از BlockFi گرفته تا درجه سانتیگراد تا Three Arrows Capital، از کار افتادند و در طول مسیر از کاربران پول گرفتند. Multisig به طور اساسی ریسک را کاهش می دهد زیرا هیچ طرفی نمی تواند با بودجه فرار کند.

جو کلی، مدیرعامل Unchained Capital گفت:

“Multisig یکی از مهم‌ترین فناوری‌های اکوسیستم برای رسیدن به جریان اصلی است. این فناوری به محافظت از افراد در برابر ضرر و سرقت، دو تا از بزرگترین چالش‌های صنعت، کمک می‌کند.”

تا به امروز، Unchained بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین را در هزاران کلید در سراسر جهان تضمین کرده است. کاسا، یک شرکت امنیت رمزنگاری رقیب، اخیرا اتریوم (ETH) را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است.

موارد مرتبط: 6 میلیون بیت کوین با نظارت اشتراکی ایمن شده است

بر اساس این اعلامیه، 60 میلیون دلار بودجه برای گسترش بیشتر پایگاه مشتریان و عرضه محصولات آن استفاده خواهد شد. کلی به کوین تلگراف گفت:

ما امیدواریم که با استفاده از این سرمایه گذاری جدید برای گسترش دامنه خدمات و خدمات خود، واردکنندگان جدید بیت کوین را قادر کنیم تا متولیان مرکزی را به مدل نگهداری مشترک امن تر ما دور بزنند.

در نهایت، این گروه امیدوار است که شعار “نه کلیدهای شما، نه سکه های شما” را پیش ببرد. با توجه به سقوط متمرکز بازار سهام، علاقه مندان بیشتری به بیت کوین و کریپتو در حال یادگیری نگهداشت دارایی های خود هستند و مولتی سیگ بدون شک نقش مهم تری ایفا خواهد کرد.


نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید