مدل قیمت کاردانو فوق العاده صعودی که هیچ کس درباره آن صحبت نمی کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

وضعیت جالبی در نمودار قیمت کاردانو (ADA) رخ داد و این وضعیت توجه ناظران دقیق بازار را به خود جلب کرد. طی چهار ماه گذشته، قیمت کاردانو در حال کاهش بی‌امان بوده است.

با این حال، اکنون به سطح حمایت بحرانی رسیده است که از لحاظ تاریخی در مسیر قیمت گذاری مهم بوده است. 0.35 دلار به ازای هر سطح ADA به ویژه قابل توجه است زیرا این نقطه قیمتی بود که ارزش کاردانو پس از عرضه در Binance، بزرگترین بورس جهان، در سال 2018 در آن افزایش یافت. این سطح به طور مداوم به عنوان یک نقطه حمایت یا مقاومت کلیدی برای ADA عمل کرده است.

مرتبط با

دیوار فروش 4.81 میلیارد کاردانو (ADA) نگرانی های جدیدی را ایجاد می کند

اخیراً این سطح حمایت بار دیگر قدرت خود را ثابت کرده است. پس از کاهش 12 درصدی در هفته گذشته، قیمت Cardano در 0.35 دلار ثابت ماند. به دنبال این تثبیت، شمع هفتگی بالاتر از این سطح بسته شد و منجر به افزایش حماسی 15.3 درصدی قیمت ADA طی چهار روز آینده شد.

تصویر مقاله
منبع: TradeView

چیزی که این افزایش را جالب تر می کند این است که در حجم معاملات نسبتاً پایین رخ داد. با وجود اینکه دهمین توکن بزرگ از نظر ارزش بازار است، گردش معاملات کاردانو آن را تنها در مکان هفدهم قرار می دهد.

تحت رادار

در حالی که فعالیت معاملاتی برای ADA در حال حاضر کند است و توجه فعالان بازار به جای دیگری است، این توکن بی سر و صدا در حال تجربه مینی رالی گاوی خود است.

تصویر مقاله
منبع: CoinMarketCap

این الگو نشان دهنده یک روند صعودی شدید احتمالی برای کاردانو است که تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفته است. هنگامی که ADA در این سطح حمایت حیاتی قوی بماند و شروع به صعود کند، سرمایه‌گذاران ممکن است علاقه‌ای دوباره به این سکه «دینو» ببینند. اگر توجه فعالان بازار به Cardano معطوف شود، حجم معاملات کم همراه با افزایش قیمت می تواند نشان دهنده پتانسیل صعودی قابل توجهی باشد.

مرتبط با

Cardano (ADA) 1.218٪ در جریان نهنگ افزایش یافت، چه اتفاقی می افتد؟

در نتیجه، اگرچه تغییرات اخیر قیمت کاردانو تحت رادار قرار گرفته است، شکل گیری این الگوی صعودی فرصتی جذاب برای سرمایه گذاران محتاط ایجاد می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید