بیانیه بیت کوین فوق العاده صعودی توسط Samson Mow قبل از تایید احتمالی ETF


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ماکسیمالیست بیت کوین، سامسون مو، چندین توئیت صعودی منتشر کرد که برای ارتش دنبال کنندگانش در توییتر در مورد انتظاراتش برای رسیدن بیت کوین به یک میلیون دلار جذاب بود. Mow معتقد است که این افزایش قیمت در واقع می تواند غیرمنتظره باشد زیرا ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد. او این توئیت را همزمان با نزدیک شدن تایید ETF بیت کوین از سوی SEC منتشر کرد.

موو در توییتی نوشت: «بیت کوین به 1 میلیون دلار رسید» پس از موضوعی که بیان می کرد پتانسیل بیت کوین برای رسیدن غیرمنتظره و سریع به 1 میلیون دلار می تواند برنامه های بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین را مختل کند.

به گفته موو، رسیدن بیت کوین به یک میلیون دلار به معنای “حداکثر درد برای اکثر مردم” است

سامسون مو اشاره کرد که اگر بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد و به سرعت این کار را انجام دهد، بسیاری از شرکت ها، تحلیلگران و سایر بازیگران بازار می توانند “حداکثر درد” را ببینند. این همان چیزی است که پست توییتر در مورد آن بود.

اول از همه، Mow شرکت خود را Jan3 نامگذاری کرد، که مأموریت دارد به کشورهای ملت کمک کند تا بیت کوین را به عنوان یک پول ملی بپذیرند (السالوادور مثال خوبی در اینجا است). وی عنوان کرد که این تیم برای امسال برنامه ها و جلسات زیادی دارد. افزایش بیت کوین به 1 میلیون دلار همه چیز را از مسیر خارج می کند.

Jan3 هنوز چند سال باقی مانده است تا به دولت‌ها در پذیرش بیت کوین کمک کند. اما رسیدن بیت کوین به 1 میلیون دلار به این معنی است که دیگر زمانی برای آن وجود ندارد: «50 کشور دیوانه وار به کمک می شتابند و ما بیش از حد بارگذاری شده ایم. همه برنامه ریزی دقیق و مناقصه به ترتیب است. فقط خرید BTC را خراب کنید. و هیچ خوابی برای تیم وجود ندارد.”

تحلیلگر “Plan B” و MicroStrategy

Mow همچنین از چندین چهره بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال نام برد که اگر بیت کوین ناگهان به 1 میلیون دلار برسد، ممکن است شاهد سقوط برنامه ها و برنامه های آنها باشند. اینها شامل تحلیلگر Plan B و مدل Stock-to-Flow برای بیت کوین است: «درست زمانی که به نظر می رسید الگوی S2F قرار است مسیر درستی را طی کند، دوباره شکسته می شود.

این لیست شامل MicroStrategy است. اگرچه MicroStrategy در میان 30 شرکت سودآور است، اما اگر بیت کوین به زودی به 1 میلیون دلار برسد، هدف آن برای انباشت 1 درصد از عرضه بیت کوین هرگز محقق نخواهد شد.

السالوادور فرصت انتشار اوراق قرضه بیت کوین و خرید بیت کوین بیشتر زیر سطح 100000 دلار را از دست خواهد داد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید