داروخانه های اوکراینی پرداخت های رمزنگاری شده را از طریق Binance Pay فعال می کنند

داروخانه های اوکراینی پرداخت های رمزنگاری شده را از طریق Binance Pay فعال می کنند


در بحبوحه جنگ جاری با روسیه، اوکراین همچنان به پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال با صرافی رمزنگاری Binance ادامه می‌دهد.

داروخانه‌ها در اوکراین در بحبوحه جنگ جاری، پرداخت‌های دیجیتالی را انجام می‌دهند و یک زنجیره داروخانه محلی بزرگ، امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) را فراهم می‌کند.

ANC Pharmacy، یکی از بزرگترین داروخانه های زنجیره ای اوکراین، با Binance Ukraine برای راه اندازی پرداخت های رمزنگاری شده از طریق سرویس پرداخت بدون تماس رمزنگاری Binance Pay همکاری کرده است.

طبق اعلام رسمی زنجیره داروسازی در روز سه‌شنبه، ANC Pharmacy به مشتریان خود این امکان را داده است که از 3 ژانویه به پرداخت آنی در هنگام خرید محصولات داروخانه آنلاین ادامه دهند.

ANC Pharmacy بیش از 1000 داروخانه در اوکراین دارد که خدمات داروخانه آنلاین خود را دارد. طبق اعلامیه رسمی، پرداخت های بایننس پی ابتدا در داروخانه های کیف در دسترس خواهد بود.

ویژگی پرداخت جدید در داروخانه های ANC و همچنین داروخانه هایی که توسط ANC Pharmacy اداره می شوند مانند Kopiyka و Shara در دسترس خواهد بود. در بیانیه رسمی آمده است: «ANC، Kopiyka و Shara اولین داروخانه هایی هستند که رمزارز را در اروپا می پذیرند.

برای ادامه پردازش پرداخت کریپتو در داروخانه‌های ANC، کاربران باید اپلیکیشن Binance را دانلود کرده و سپس به وب‌سایت ANC.ua بروند. پس از انتخاب یک کالا برای سفارش آنلاین، کاربران می‌توانند با استفاده از سرویس Binance Pay پرداخت کرده و سفارش را از داروخانه مورد نظر خود تحویل بگیرند.

سخنگوی Binance اوکراین بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: اوکراین برای به روز رسانی چارچوب رمزنگاری با مشاوران بین المللی همکاری می کند

بایننس در چند سال گذشته در اوکراین فعال بوده است. بایننس همچنین در سپتامبر 2022 با سوپرمارکت های زنجیره ای اوکراینی واروس شریک شد و به مشتریان این امکان را داد تا از طریق کیف پول بایننس پی خواربار، خواربار را پرداخت کنند.

در اوایل فوریه 2022 – یا چند هفته قبل از حمله نیروهای روسی به اوکراین – کریل خومیکوف، مدیر عامل بایننس اوکراین، به کوین تلگراف گفت که صدور کارت بایننس در اوکراین یکی از اولویت های بایننس برای سال 2022 است.

به گفته خومیاکوف، پرداخت‌های رمزنگاری شده از طریق خدماتی مانند بایننس کارت با قوانین اوکراین در تضاد نیست، زیرا هیچ ممنوعیتی برای تراکنش‌های مبتنی بر رمزارز در اوکراین وجود ندارد. در عین حال، قوانین محلی امکان پرداخت مستقیم با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین را ندارند.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉