وزارت خزانه داری بریتانیا به دنبال اطلاعاتی در مورد سهامداری DeFi و مالیات بر وام است: Finance Redefined


وزارت خزانه داری بریتانیا به دنبال ورودی در مورد مالیات بر فضای DeFi و مقررات مربوط به سهام و وام است.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش های ضروری مالی غیرمتمرکز (DeFi)، خبرنامه ای که مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما به ارمغان می آورد.

بازوی مالیاتی وزارت خزانه داری بریتانیا تغییرات قانونی جدیدی را برای ساده کردن مالیات بر اظهارنامه های DeFi و کاهش “بار اداری” برای مالیات دهندگان پیشنهاد کرده است.

17 میلیون دلار برای پروتکل گزینه های DeFi، بازار سمت خریدار و تعداد فزاینده ای از توکن های فهرست شده جمع آوری کرده است. Circle صادرکننده USD Coin (USDC) یک پروتکل انتقال USDC زنجیره ای بین اتریوم و Avalanche راه اندازی کرده است.

Ordinals Finance، یک پروتکل DeFi مبتنی بر اتریوم، ظاهراً بیش از یک میلیون دلار از کاربران خود جمع آوری کرده و با انتشار اخباری در مورد آن، موجودیت خود را از تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی حذف کرده است.

100 توکن برتر دی‌فای بر اساس ارزش بازار، هفته‌ای متفاوت از نظر قیمت با حداقل تغییرات در هفته گذشته داشتند.

وزارت خزانه داری بریتانیا به دنبال اطلاعاتی در مورد سهامداری DeFi و مالیات بر وام است

بازوی مالیاتی وزارت خزانه داری بریتانیا به دنبال اطلاعاتی در مورد یک رژیم جدید احتمالی برای مالیات DeFi است. مشاوره در 27 آوریل توسط اعلیحضرت اداره درآمد و گمرکات تا 22 ژوئن ادامه خواهد داشت. از «سرمایه‌گذاران، متخصصان و شرکت‌های فعال در فعالیت‌های DeFi» به همراه نهادهای نمایندگی و اتاق‌های فکر می‌خواهد نظرات خود را در مورد رویه مالیاتی پیشنهادی دولت ارائه دهند.

بر اساس تغییرات قانونی پیشنهادی، کریپتوهای مورد استفاده در تراکنش‌های DeFi به‌عنوان یک واگذاری برای اهداف مالیاتی تلقی نمی‌شوند، که معمولاً یک رویداد مالیات بر عایدی سرمایه را آغاز می‌کند.

به خواندن ادامه دهید

پروتکل گزینه های DeFi 17 میلیون دلار برای بازار سمت خرید افزایش می دهد

طبق اعلام این تیم در 24 آوریل، Thetanuts Finance، یک پروتکل DeFi که قراردادهای گزینه های رمزنگاری را ارائه می دهد، 17 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا بازار خریدار و فهرست سکه های گسترده را ارائه دهد.

این تیم قصد دارد از وجوه جدید برای ارائه “بازار گزینه های آلتکوین سمت تماس” برای جذب خریداران گزینه استفاده کند. در این اطلاعیه آمده است که تاکنون، پروتکل‌های گزینه‌های DeFi به جای معامله‌گران گزینه‌های جستجوگر اهرم، بر جذب فروشندگان با درآمد ثابت متمرکز بوده‌اند. توسعه دهندگان امیدوارند با استفاده از سرمایه های تازه جمع آوری شده، یکی از اولین پروتکل هایی باشند که محصولاتی را برای سمت خرید در بازار آپشن ارائه می کنند.

به خواندن ادامه دهید

Circle پروتکل انتقال USDC را برای اتریوم و Avalanche راه اندازی کرد

بر اساس اعلامیه 26 آوریل، خالق USDC، Circle، یک پروتکل شبکه اصلی راه اندازی کرده است که به کاربران اجازه می دهد USDC را بین اتریوم و Avalanche انتقال دهند. پیش از این، کاربران Avalanche که USDC را در اتریوم نگه می‌داشتند مجبور بودند وجوه خود را با شریک Circle واریز کنند یا از یک پل شخص ثالث برای انتقال USDC بین شبکه‌ها استفاده کنند. به نظر می رسد پروتکل جدید انتقال زنجیره ای نیاز به پل های USDC را از بین می برد.

این تیم در 13 آوریل ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌دهد پروتکل جدید چگونه کار می‌کند. برخلاف پل سنتی، توکن های ارسال شده به قرارداد خود را قفل نمی کند. در عوض، آنها را از بین می برد و توکن های جدیدی را در شبکه دریافت کننده صادر می کند. کاربران می توانند با واریز مستقیم آنها به دایره یا شرکای خود، از این توکن های جدید برای سپرده های بانکی استفاده کنند.

به خواندن ادامه دهید

CertiK: Ordinals Finance یک میلیون دلار فروش فرش را تکمیل کرد

Ordinals Finance، یک پروتکل DeFi مبتنی بر اتریوم که به کاربران اجازه می دهد مقالات را قرض دهند و قرض بگیرند، به ارتکاب یک کلاهبرداری خروجی معروف به “قالین کشی” متهم شده است.

شرکت امنیتی بلاک چین CertiK در یک بیانیه مطبوعاتی در ۲۴ آوریل که توسط Cointelegraph مشاهده شد گزارش داد که توسعه‌دهنده پروتکل ۲۵۶ میلیون توکن OFI بومی را با استفاده از یک تابع “safuToken” از قراردادهای هوشمند خود خارج کرده است. CertiK 13 میلیون OFI دیگر را از طریق تابع “ownerRewithdraw” حذف کرد و تعداد کل توکن های برداشت شده را به 269 میلیون رساند.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار DeFi

ارزش کل بازار DeFi طی هفته گذشته افزایش اندکی داشته است. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که 100 سکه برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته‌ای مختلط داشته‌اند و بیشتر سکه‌ها قرمز معامله می‌شوند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi کمی بیش از 50 میلیارد دلار بود.

از شما برای خواندن خلاصه این هفته از تأثیرگذارترین تحولات DeFi سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید