ناظر مالی بریتانیا بازرسی از سایت های مشکوک به دستگاه های خودپرداز رمزنگاری غیرقانونی را اعلام کرد


اقدامات FCA به دنبال عملیات مشابه در شرق لندن و لیدز انجام شد، جایی که تنظیم کننده می گوید هشدارهایی را برای اپراتورهای خودپرداز مشکوک صادر کرده یا درخواست های متوقف کرده است.

اداره رفتار مالی بریتانیا یا FCA اعلام کرد که سایت‌هایی که «مظنون به میزبانی دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری غیرقانونی هستند» در سراسر کشور حسابرسی می‌شوند.

در اطلاعیه 5 می، FCA اعلام کرد که با هماهنگی مقامات محلی در شهرهای اکستر، ناتینگهام و شفیلد برای حمله به مراکز مشکوک به کار با خودپردازهای ارزهای دیجیتال ثبت نشده کار می کند. اقدام تحریمی به دنبال عملیات مشابه در شرق لندن در ماه مارس و در اطراف شهر لیدز در ماه فوریه انجام شد، جایی که FCA اعلام کرد هشدارهایی را صادر کرده یا درخواست‌هایی را برای اپراتورهای مظنون خودپرداز رمزنگاری صادر کرده است.

ترز چمبرز، مدیر اجرایی نظارت بر بازار و اجرای FCA گفت: «اقداماتی که در چند ماه گذشته انجام داده‌ایم و کارهای گسترده‌تری که انجام داده‌ایم نشان می‌دهد که برای توقف فعالیت‌های غیرقانونی اقدام خواهیم کرد. این تلاش‌های مشترک علاوه بر ایجاد اختلال در کسب‌وکارهای رمزنگاری‌شده ثبت‌نشده، به افزایش آگاهی مردم در مورد عملکرد غیرقانونی دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری در بریتانیا کمک کرده است.»

مرتبط با: مقامات FCA به کمیته پارلمانی بریتانیا می گویند که مقررات رمزنگاری اجتناب ناپذیر است

مقامات FCA هنگام انجام ممیزی، قدرت های بریتانیا را تحت مقررات پولشویی 2017 نشان دادند. به گفته ناظر مالی، او قصد داشت شواهد جمع‌آوری‌شده را بررسی کند و «در صورت نیاز اقدامات بعدی را در نظر بگیرد».

طبق داده‌های CoinATMRadar، در زمان انتشار توسط اپراتورهایی مانند Big Sea Coins، BD ATM، Cryptobitecoin و Computer House، بیش از 15 دستگاه خودپرداز رمزنگاری در بریتانیا وجود داشت. مشخص نیست که آیا هر یک از آنها تحت FCA ثبت شده است یا خیر.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *