مدیر اجرایی می گوید زیرساخت ارزهای رمزنگاری شده امارات متحده عربی بیشتر از ایالات متحده “دوستانه تجارت” است


برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس و براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز نظرات خود را در مورد مقررات ایالات متحده در اجلاس فین تک دبی بیان کردند.

Saqr Ereiqat، یکی از بنیانگذاران شرکت نوپا Crypto Oasis، در رویداد اخیر Fintech Summit دبی در مورد زیرساخت های امارات متحده عربی و اینکه چگونه می توانند برای کسب و کارهای رمزنگاری “ایده آل” باشند، صحبت کرد.

Ereiqat در صحبت با Cointelegraph تاکید کرد که چندین فاکتور وجود دارد که کسب و کارها باید در مورد مکان شروع شرکت خود در نظر بگیرند. به گفته این مقام اجرایی، این شامل زیرساخت های نظارتی کشور، زیرساخت های دیجیتال و توانایی جذب یک استخر استعداد جهانی است. مدیر ادعا می کند که امارات متحده عربی همه این جعبه ها را بررسی می کند.

صقر اریقات، یکی از بنیانگذاران Crypto Oasis، در اجلاس فین تک دبی سخنرانی می کند.

این مدیر همچنین از نظر چارچوب های نظارتی، امارات متحده عربی را با ایالات متحده مقایسه کرد. در حالی که Ereiqat اذعان داشت که امارات متحده عربی و ایالات متحده “نقاط قوت و ضعف” خود را در مورد فضای کریپتو دارند، مدیر اجرایی استدلال کرد که امارات متحده عربی رویکرد فعال تری برای تنظیم رمزارزها اتخاذ می کند. او توضیح داد:

چارچوب نظارتی امارات متحده عربی در مقایسه با محیط نظارتی پیچیده و پراکنده در ایالات متحده، مدرن‌تر و مناسب‌تر است.

جدای از اینها، مدیر اجرایی به کوین تلگراف گفت که این منطقه دارای سرمایه قابل توجهی است که به طور بالقوه می تواند به کسب و کارهای ارز دیجیتال در تلاش برای جمع آوری پول برای پروژه های خود کمک کند.

مرتبط با: Coinbase بین المللی می شود و واکنش جامعه را برانگیخت: “Crypto جهانی است”

علاوه بر این، مدیر متوجه شد که در حال حاضر علاقه فزاینده ای به منطقه وجود دارد. به گفته ایریقات، جدیدترین داده هایی که آنها در اختیار دارند نشان می دهد که در حال حاضر بیش از 1800 سازمان Web3 در منطقه وجود دارد و بیش از 8000 نفر در این فضا کار می کنند. او اضافه کرد:

«اجلاس فین‌تک دبی رویداد مهمی بود که ذینفعان صنعت فین‌تک را گرد هم آورد. […] حضور رهبران و پروژه‌های کریپتو و وب 3 در این رویداد یک شاخص کلیدی از علاقه و پذیرش فزاینده این فناوری‌ها در منطقه است.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، احساسات مشابهی را در یک گفتگوی کنار آتش در رویداد Fintech Summit دبی ابراز کرد. به گفته مقامات اجرایی، تنظیم کننده ایالات متحده ممکن است “کمی از وضوح” عقب باشد. آرمسترانگ همچنین گفت که این کشور یک مرکز بین المللی بالقوه هیجان انگیز برای کوین بیس است.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase در یک گفتگوی کنار آتش در اجلاس فین تک دبی

در کنار آرمسترانگ، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز در یک گفتگوی کنار آتش در این رویداد، ناامیدی خود را از مقررات ایالات متحده به اشتراک گذاشت. به گفته گارلینگ هاوس، دفاع از خود در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده 200 میلیون دلار هزینه برای این شرکت دارد.

مجله: Crypto City: راهنمای دبی


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید