دو هدف اصلی قیمت اتریوم (ETH) اعلام شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از انتشار شایعاتی مبنی بر تایید پیش از تایید ETF اتریوم در سراسر جامعه کریپتو، اتریوم بالاخره نشان داد که چه کاری می تواند انجام دهد. در حال حاضر، قیمت تا 4000 دلار یا بالاتر در انتظار افزایش است، اما قدرت واقعی آن هنوز نشان داده نشده است.

اتریوم اخیراً در یک روند صعودی بالای 3900 دلار دیده شده است. در حال حاضر، ETH در حدود 3898 دلار با افزایش 1.92 درصد معامله می شود و این افزایش به خوبی توسط حجم معاملات سریع پشتیبانی می شود.

ETHUSD
نمودار اتریوم/دلار از TradingView

شاخص‌های فنی در جهت صعودی بیشتر همسو می‌شوند. میانگین متحرک نمایی 50 روزه نزدیک به 3.225 دلار و متحرک نمایی 100 روزه نزدیک به 3.175 دلار است. هر دو میانگین متحرک حمایت قوی ارائه کردند و روند فعلی را تایید کردند. علاوه بر این، RSI در 72 است، به این معنی که ETH در حال حاضر کمی بیش از حد خرید است. با این حال، این یک وضعیت بحرانی نیست و بنابراین، در صورت گرمای بیش از حد جزئی، دارایی می تواند کمی بیشتر به رشد خود ادامه دهد.

دو هدف اصلی قیمت برای اتریوم ظاهر شده است:

سطح فعلی از نظر روانی 4000 دلار به نظر می رسد. هر چیزی کمتر به معنای احساسات نزولی گسترده ای است که در حال حاضر تایید شده است. این احتمالاً خریداران را وادار می‌کند که به آن بپیوندند و قیمت را حتی بالاتر ببرند، یا به عبارت دیگر، سفارش‌های کوتاه قابل توجه را نقد کنند.

مرتبط با

در مورد نقشه حرارتی انحلال: در آن زمان یک اهرم نقدینگی طولانی تجمعی تا 3200 دلار وجود داشت، به این معنی که سود آزاد به ارزش 3 میلیارد دلار وجود داشت. در تئوری، به این معنی است که در صورت انحلال، فروش بزرگی وجود دارد. اگر قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار افزایش یابد، سفارش‌های کوتاه به ارزش بیش از یک میلیارد دلار بسته می‌شوند که باعث فشار و دور شدن خرس‌ها می‌شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید